Zobrazeno 1 až 10 z celkem 25 článků.
35_20210517_125946.jpg

Florbalu na Vysočině bude velet Michal Pazderník

Čas na změnu. Přesně takovou zprávu vyslali florbaloví delegáti na valné hromadě Regionu V, kam spadá i Kraj Vysočina. Z šesti členů výkonného výboru byla hned polovina vyměněna. Florbalisté si od toho slibují svěží vítr a otočení kormidla jiným směrem. Pro Třebíč je zpráva zajímavá dvojnásobně. Za kormidlo vysočinské lodi totiž usedne Michal Pazderník. Šéf třebíčského klubu Snipers byl zvolen florbalovým hejtmanem kraje.

34_20210427_145422.jpg

Snipers tour de France v cíli

Pomaličku, ale přesto se již začíná probouzet skupinový sportovní život v republice. Takže lepší načasování cíle soutěže Snipers Tour de France si florbalisté ani nemohli vymyslet. Protože na souboje o vzácné trikoty Snipeři pomalu navazují venkovními tréninky s florbalkami – KONEČNĚ! Pojďme si shrnout cyklisticko-běžeckou soutěž třebíčských florbalistů.

33_20210420_125425.jpg

Snipers tour de France vrcholí

Na základě korona virové krize se sportovní život v České republice takřka zastavil. Výjimkou se staly sporty profesionální, které mohly fungovat za zvláštních opatření. Amatérský kolektivní sport prakticky od října 2020 přestal existovat a nyní se postupnými krůčky začíná vracet. Díky těmto problémům rozjeli florbaloví Snipeři sportovní aktivity pro jednotlivce tak, aby splňovali veškerá vládní opatření. A právě tento týden vrcholí probíhající soutěž Snipers tour de France.

32_20210414_112034.jpg

Konečně znovuzahájení tréninků

Na základě vládních opatření jsou společné tréninky opět spuštěny, i když tedy pouze ve venkovním prostřední a aktuálně po dvojicích. K další změně vládních opatření by mělo dojít koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne!

31_20210408_074908.jpg

Naše děti mají obrovské možnosti

Růže mezi trny i tak by se dalo charakterizovat postavení této sympatické ženy ve vedení Snipers. Je jediná zástupkyně křehkého pohlaví mezi muži, i přesto, nebo právě proto, je nedílnou součástí klubu a hlavně je neskutečně pracovitou spojkou mezi rodiči a vedením florbalistů. Potkávat ji můžete nejen při domácích utkáních, kdy všechny vřele uvítá, ale její dílo si pochvalovala třeba i více jak dvoustovka hostů na loňském Snipers plese, který zorganizovala na výbornou. Řeč není o nikom jiném než o naší Hance Jahodové.

30_20210330_081655.jpg

Snipers tour de France

Pranostika praví: Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Ale Snipeři praví: Dost, už toho lenošení bylo a jdeme ven! Vzhledem k pokračující pandemické situaci, kdy je návrat do hal v nedohlednu a po velkém úspěchu soutěže „severská jízda“, se opět na měsíc duben chystá další soutěž. Se zřetelem k tomu, že při severské jízdě byla jízda na kole využívaná jako druhá nejpočetnější disciplína, tak bereme toto v potaz a soutěž bude připravena na míru cyklistům. Je tu totiž nejsledovanější a nejpopulárnější cyklistický závod: „Snipers tour de France“.

29_20210325_091010.jpg

Je to výzva se vším všudy

Přišel, viděl a začal se odborně vzdělávat, aby svým dětem mohl co nejvíce dát, přesněji poradit v jejich florbalovém růstu. Z nevinné snahy pomoci svým dětem, se vyklubala velká láska a netrvalo dlouho a Pavel Nesnídal získal angažmá u mladých Sniperů. Od té doby je již neodmyslitelnou součástí vyrůstajících dětí v Třebíči, kde se od letošní sezóny stal i šéftrenérem klubu. Klubu se kterým už navštívil i „mekku“ florbalu, tedy turnaje ve Švédsku a Finsku a k tomu se stal regionálním trenérem kraje Vysočina. Nyní jsme si jej pozvali ke krátkému rozhovoru.

27_20210317_093459.png

Florbal mi nevzal vůbec nic (aneb čtvrtý mušketýr)

Muž, který se dostal k florbalu „jako slepý k houslím“. Florbal nikdy nehrál, pokud nepočítáme zápasy rodičů proti svým ratolestem, přesto si jeho srdce florbal získal a učaroval natolik, že je prakticky tím „čtvrtým mušketýrem“ a jedním z nejdůležitějších článků v klubu. Pracuje v tichosti a v pozadí, záři reflektorů poznává akorát při zápasech mužského A týmu, kde vykonává funkci vedoucího mužstva. Po představení třech mušketýrů, Vám představujeme nejstaršího a v pořadí čtvrtého nejdéle sloužícího Snipera, klubového barda pana Ladislava Bazalu, alias Laďu.

26_20210304_143400.jpg

Snipers tour de France se odkládá

Oproti původnímu plánu odstartovat soutěž „Snipers tour de France“ v pátek 5. března 2021, jsme bohužel nuceni skrz vládní opatření, přesunout začátek startu na čtvrtek 1. dubna 2021. Tím pádem bude soutěž v termínu 1. až 23. dubna 2021.

25_20210228_165854.jpg

Snipers tour de France

Pranostika praví: Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Ale Snipeři praví: Dost, už toho lenošení stačilo! Vzhledem k pokračující pandemické situaci, kdy je návrat do hal v nedohlednu a po velkém úspěchu soutěže „severská jízda“, se opět na měsíc březen chystá další soutěž. Se zřetelem k tomu, že při severské jízdě byla jízda na kole využívaná jako druhá nejpočetnější disciplína, tak bereme toto v potaz a soutěž bude připravena na míru cyklistům. Je tu totiž nejsledovanější a nejpopulárnější cyklistický závod: „Snipers tour de France“.