Snipers Třebíč
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Klub
Profil klubu
Vedení klubu
Haly
Trenéři
Vize klubu
Zdravotní prohlídka
Archivní články
A-tým
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Archiv - 2022/23
Archiv - 2021/22
Archiv - 2020/21
Týmy
Muži B
Muži C
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Dorostenky
Nábor
Snipers Zóna
Fotogalerie
Historické bodování - Muži A
Historické bodování - Junioři
Junior Cup
Zahraniční turnaje
Kontakty
Partneři
Fan shop
Hřiště Polanka
Klub
Profil klubu
Vedení klubu
Haly
Trenéři
Vize klubu
Zdravotní prohlídka
Archivní články
A-tým
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Archiv - 2022/23
Archiv - 2021/22
Archiv - 2020/21
Týmy
Muži B
Muži C
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Dorostenky
Nábor
Snipers Zóna
Fotogalerie
Historické bodování - Muži A
Historické bodování - Junioři
Junior Cup
Zahraniční turnaje
Kontakty
Partneři
Fan shop
Hřiště Polanka
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Klub
Profil klubu
Vedení klubu
Haly
Trenéři
Vize klubu
Zdravotní prohlídka
Archivní články
A-tým
Aktuality
Soupiska a realizační tým
Program a výsledky
Tabulka
Archiv - 2022/23
Archiv - 2021/22
Archiv - 2020/21
Týmy
Muži B
Muži C
Junioři
Dorost
Starší žáci
Mladší žáci
Elévové
Přípravka
Dorostenky
Nábor
Snipers Zóna
Fotogalerie
Historické bodování - Muži A
Historické bodování - Junioři
Junior Cup
Zahraniční turnaje
Kontakty
Partneři
Fan shop
Hřiště Polanka
Členská sekce
Tréninky
Program zápasů
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Program zápasů
18. 3. 2024 - 24. 3. 2024
12. týden
Podle týmů
Chronologicky
Muži B
Sklo Bohemia Světlá n/S
Snipers Třebíč B
so 23. 3. 2024 9:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Regionální liga mužů - skupina 5, 20. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 9:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Regionální liga mužů - skupina 5, 20. kolo
Detail
Snipers Třebíč B
Sabots Jihlava
so 23. 3. 2024 14:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Regionální liga mužů - skupina 5, 20. kolo
– : –
so 23. 3. 2024 14:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Regionální liga mužů - skupina 5, 20. kolo
Detail
Junioři
Fbc Orel Nové Město na Moravě
Snipers Třebíč
ne 24. 3. 2024 9:00
@
SH Nové Město na Moravě
,
2. liga juniorů - skupina 5, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 9:00
@
SH Nové Město na Moravě
,
2. liga juniorů - skupina 5, 10. kolo
Detail
Snipers Třebíč
ADAPS SK Jihlava
ne 24. 3. 2024 12:00
@
SH Nové Město na Moravě
,
2. liga juniorů - skupina 5, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 12:00
@
SH Nové Město na Moravě
,
2. liga juniorů - skupina 5, 10. kolo
Detail
Online
Starší žáci
Florbal Telč
Snipers Třebíč bílí
ne 24. 3. 2024 12:30
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga starších žáků - skupina VY, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 12:30
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga starších žáků - skupina VY, 10. kolo
Detail
SK JeMoBu
Snipers Třebíč bílí
ne 24. 3. 2024 15:40
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga starších žáků - skupina VY, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 15:40
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga starších žáků - skupina VY, 10. kolo
Detail
TJ Centropen Dačice
Snipers Třebíč bílí
ne 24. 3. 2024 17:50
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga starších žáků - skupina VY, 10. kolo
– : –
ne 24. 3. 2024 17:50
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga starších žáků - skupina VY, 10. kolo
Detail
Elévové
Snipers Třebíč bílí
SK JUVENIS PŘIBYSLAV
ne 24. 3. 2024 9:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 9:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
Snipers Třebíč modří
Orel Kněžice bílí
ne 24. 3. 2024 9:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 9:00
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
ASK Bystřice n.P. Zubři
Snipers Třebíč bílí
ne 24. 3. 2024 9:30
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 9:30
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
TEPE SK Jihlava
Snipers Třebíč modří
ne 24. 3. 2024 9:30
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 9:30
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
Snipers Třebíč bílí
Orel Kněžice modří
ne 24. 3. 2024 10:15
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 10:15
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
Snipers Třebíč modří
ASK Bystřice n.P.
ne 24. 3. 2024 10:15
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 10:15
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
Snipers Třebíč bílí
SK Jihlava
ne 24. 3. 2024 10:45
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 10:45
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail
Snipers Třebíč modří
Fbc Orel Nové Město na Moravě
ne 24. 3. 2024 10:45
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
ne 24. 3. 2024 10:45
@
SH ZŠ Horka-Domky Třebíč
,
Liga Vysočiny elévů, 9. kolo
Detail