Program zápasů

3. 10. 2022 - 9. 10. 2022

Muži A

VikingsSnipers
19:00
zítra v 19:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Národní liga, 5. kolo

Muži B

SnipersN. M. na Moravě
11:30
zítra v 11:30 @ SH Bystřice n/P., Regionální liga mužů - skupina 5, 6. kolo
Bystřice n/PSnipers
15:00
zítra v 15:00 @ SH Bystřice n/P., Regionální liga mužů - skupina 5, 6. kolo

Muži C

SnipersHippos
9:00
zítra v 9:00 @ SH Na Bouchalkách Žďár n/S., Liga Vysočiny mužů, 1. kolo
JeMoBuSnipers
12:00
zítra v 12:00 @ SH Na Bouchalkách Žďár n/S., Liga Vysočiny mužů, 1. kolo

Dorost

SnipersTroopers
11:30
zítra v 11:30 @ SH Milevsko, 1. liga dorostenců, 8. kolo
ŠtířiSnipers
16:00
zítra v 16:00 @ SH Milevsko, 1. liga dorostenců, 8. kolo

Mladší žáci

SK JihlavaSnipers
9:30
ne 9. 10. 2022 9:30 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 1. kolo
SnipersPelhřimov
10:00
ne 9. 10. 2022 10:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 2. kolo
SnipersSvětlá n/S
11:00
ne 9. 10. 2022 11:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 1. kolo
SK JihlavaSnipers
11:00
ne 9. 10. 2022 11:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 2. kolo
SnipersSvětlá n/S
12:00
ne 9. 10. 2022 12:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 2. kolo
PelhřimovSnipers
12:30
ne 9. 10. 2022 12:30 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 1. kolo
PelhřimovSnipers
13:00
ne 9. 10. 2022 13:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 2. kolo
Havlíčkův BrodSnipers
13:30
ne 9. 10. 2022 13:30 @ SH Nové Město na Moravě, Liga Vysočiny mladších žáků, 1. kolo
SnipersHonzíci
13:30
ne 9. 10. 2022 13:30 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Přebor Vysočiny mladších žáků, 1. kolo
N. M. na MoravěSnipers
15:30
ne 9. 10. 2022 15:30 @ SH Nové Město na Moravě, Liga Vysočiny mladších žáků, 1. kolo

Přípravka

SnipersSnipers
9:15
ne 9. 10. 2022 9:15 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 2. kolo
TelčSnipers
9:40
ne 9. 10. 2022 9:40 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 2. kolo
SnipersDačice
9:55
ne 9. 10. 2022 9:55 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 2. kolo
TelčSnipers
10:20
ne 9. 10. 2022 10:20 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 2. kolo
DačiceSnipers
10:35
ne 9. 10. 2022 10:35 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 2. kolo
SnipersSnipers
11:15
ne 9. 10. 2022 11:15 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 2. kolo