Program zápasů

26. 2. 2024 - 3. 3. 2024
9. týden

sobota 2. 3. 2024

SK JihlavaMladší žáci
11:4
dnes v 9:00 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
Mladší žáciSK Jihlava
6:2
dnes v 10:00 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
Muži BJeMoBu
7:4
dnes v 10:30 @ SH VOŠ a SPŠ Žďár n. S., Regionální liga mužů - skupina 5, 17. kolo
Mladší žáciSK Jihlava
4:18
dnes v 10:30 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
Bystřice n/PMladší žáci
13:3
dnes v 11:00 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
DorostSparta
– : –
dnes v 11:30 @ Jedenáctka VS, 1. liga dorostenců, 34. kolo
PelhřimovMladší žáci
– : –
dnes v 12:00 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
Mladší žáciPelhřimov
0:0
dnes v 12:00 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
TelčMladší žáci
– : –
dnes v 13:00 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
Muži BHippos
– : –
dnes v 13:30 @ SH VOŠ a SPŠ Žďár n. S., Regionální liga mužů - skupina 5, 17. kolo
PelhřimovMladší žáci
– : –
dnes v 13:30 @ SH SK Jihlava, Přebor Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
ChodovDorost
– : –
dnes v 14:30 @ Jedenáctka VS, 1. liga dorostenců, 34. kolo

neděle 3. 3. 2024

PřípravkaOkříšky
zítra v 9:15 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 7. kolo
Havlíčkův BrodPřípravka
zítra v 9:45 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 7. kolo
HipposMladší žáci
0:0
zítra v 10:00 @ SH Přibyslav, Liga Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
DorostenkyMladých Nadějí
– : –
zítra v 10:00 @ SH ZŠ Horka-Domky Třebíč, 1. liga dorostenek - skupina 5, 22. kolo
DačicePřípravka
zítra v 10:15 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 7. kolo
PřípravkaTelč
zítra v 11:00 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 7. kolo
GulliversStarší žáci
– : –
zítra v 11:20 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 21. kolo
Mladší žáciPřibyslav
0:0
zítra v 12:00 @ SH Přibyslav, Liga Vysočiny mladších žáků, 7. kolo
MeťákDorostenky
– : –
zítra v 13:30 @ SH ZŠ Horka-Domky Třebíč, 1. liga dorostenek - skupina 5, 22. kolo
Starší žáciBulldogs
– : –
zítra v 13:40 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 21. kolo