Vize klubu

Chceme být silným nezávislým florbalovým klubem s vysokou mírou třebíčského patriotismu, který vychovává špičkové hráče a hráčky v duchu fair play na hřišti i mimo něj.

Nadšení ze sportu je podporováno výchovou mládeže, která mění celý náhled na náš klub. Spousta vydařených akcí pro mladé sportovce nám dodává velkou energii pro zlepšování naší práce, která je zároveň našim koníčkem. Uvědomujeme si, že už nejsme uzavřenou komunitou, ale stáváme se klubem se vztahem na rodiče i třebíčskou společnost obecně. Tento vztah chceme budovat pozitivní pokornou cestou a svým jednáním se odlišit od jiných sportovních klubů v Třebíči.

Klub se vydal směrem, jehož cílem je mít početnou základnu dětí s kompletní mládežnickou strukturou u chlapců, a postupnými krůčky vybudovat i u dívek. Našim přístupem k výchově dětí chceme jít příkladem i ostatním klubům v našem regionu. Výchova mládeže v klubu je postavena na dlouhodobé koncepci sportovního tréninku, kterou se snažíme vložit do tréninkového procesu dle jednotlivých kategorií. Důležitou součástí je mít stabilní vedení klubu, bez kterého by klub nemohl naplno fungovat.

Klub má ambice stát se nepřehlédnutelnou pozitivní sportovní značkou v Třebíči a okolí. Chceme, aby každý, kdo vysloví Snipers Třebíč věděl, že se jedná o kvalitní a důvěryhodný sportovní klub s přesahem do výchovy dětí ke kamarádství, fair play jednání nejen ve sportu. Chceme, aby si každý pod pojmem “florbal v Třebíči” okamžitě vybavil Snipers Třebíč.

Naší činností chceme vytvářet ty nejlepší podmínky pro vrcholové, ale i rekreační sportovce. V členech klubu chceme rozvíjet pozitivní vztah ke sportu založený na zážitcích, radosti a pozitivních mezilidských vztazích. Hráčům a hráčkám nabízíme aktivní a atraktivní trávení volného času. Chceme být nejlepším florbalovým klubem v kraji a stát se jedním ze symbolů města Třebíče. Naším cílem je vychovávat zdravé, šťastné a férové lidi, kteří budou i díky sportovnímu prostředí v životě úspěšní.

Chceme, aby každý, kdo chce sportovat a hrát florbal, našel v našem klubu své místo a stal se plnohodnotnou součástí naší organizace.