Dorost

Jsme dorost Snipers Třebíč a trénujeme nejméně 4x týdně. Rozvíjíme své dovednosti, které jsme se naučili dříve, ale jsou mezi námi i tací, co začali později. To nám vůbec nevadí, protože si všechno opakujeme a zlepšujeme se postupně, takže se nemusíš bát, že by ses k nám do party nehodil. Každý má svou rychlost a naši trenéři jsou na to připraveni. V této kategorii jsme navíc rozděleni do výkonnostních skupin, abychom vždy trénovali se sobě rovnými a bavilo nás to. Jako nově příchozí začneš trénovat s kategorií dorostu B. Pokud budeš na sobě tvrdě pracovat, tak máš velkou šanci se dostat do kategorie dorostu A. Vše je pouze o tvém přístupu. Hrajeme soutěže s pravidelnými turnaji po celém kraji Vysočina a také nejvyšší soutěž v ČR. Těšíme se na tebe. Přijď mezi nás a pojď si to vyzkoušet.


Kdy můžu přijít na nábor?

Dorazit můžete na jakýkoliv trénink dané kategorie v průběhu celé sezóny. Čas tréninků a kontakt na trenéra je uveden níže.

Co potřebuji na první trénink?

V prvním měsíci si lze vyzkoušet celý tréninkový režim zdarma, klub bezplatně zapůjčí i florbalovou hokejku. Pro začátek tedy stačí mít sálovou obuv, sportovní oblečení a pití.

Trenéři: Nesnídal Pavel, Skála Milan

Tréninky:

DenČas tréninkůHala
úterý16:30 - 18:00 hodSH Spartak Třebíč
středa16:30 - 18:00 hodSH Spartak Třebíč
čtvrtek (posilovna)16:30 - 17:30 hodSaly's centrum
pátek19:30 - 20:30 hodSH Horka-Domky Třebíč

Zpět na hlavní stránku náboru

Zpět na Přidej se k nám i TY !