Přidej se k nám i TY !

Staň se i ty Sniperem! Hledáte pro své děti sport, který je naučí všestrannosti? Kde najdou skvělou partu a naučí se smyslu fair-play? Anebo je prostě baví florbal a chtějí si zahrát i skutečné zápasy? Není nic snazšího, než si tento atraktivní sport vyzkoušet u Sniperů pod dohledem kvalifikovaných trenérů!

8_20200921_160658.jpg

Jaké děti hledáme?

Všechny děti, které mají rády sport a jsou ve věku od 5 do 18 let.

Co musí mít a kolik to stojí?

V prvním měsíci si mohou vyzkoušet celý tréninkový režim zdarma, dokonce jim klub bezplatně zapůjčí i florbalovou hokejku. Na začátku tedy stačí mít sálovou obuv, sportovní oblečení a pití. Pakliže se děti pro florbal nadchnou a budou chtít pokračovat dál, proberou rodiče s trenéry detailněji, jak to u nás funguje. Zároveň jim poradíme s výběrem správné délky a strany hokejky.

Zaměřují se tréninky jen na florbal?

Ne! Jsou pestré a všestranné. Děti si užijí spoustu zábavy, poznají nové kamarády. A samozřejmě hrají i zápasy. Každé družstvo včetně těch nejmladších hraje svoji soutěž. Naši svěřenci si rovněž mohou vybrat, jestli chtějí florbal dělat jako opravdový sport či „jen“ rekreačně pro zábavu. Oba směry mají u nás své místo.

Kdy můžu přijít na nábor?

Dorazit můžete na jakýkoliv trénink dané kategorie v průběhu celé sezóny.