3_20200924_165401.jpg

Snipeři zahájili novou sezónu 1.kolem poháru

Muži Sniperů již mají za sebou první zápasy, kdy se o víkendu 22.-23.8. utkali v 1.kole Poháru Českého florbalu v nové hale v Hodonicích, v tropických podmínkách s prvními čtyřmi soupeři v sezóně. První kolo poháru se hraje skupinově, z pětičlenné skupiny postupují čtyři celky do druhého kola. Snipeři pohárových zápasů využívají vždy k vyzkoušení širšího kádru a zapracování nových hráčů a juniorů do sestavy. Tak i letos byla sestava po oba dny různorodá.

Snipers Třebíč - SK K2 Prostějov 5:4 ( 0:0, 2:2, 3:2)

V úvodním utkání proti diviznímu soupeři Sniperům trvalo až do poloviny utkání, než se gólově prosadili. To už soupeř vedl o dvě branky. Nicméně třebíčští florbalisté odpověděli sérií pěti zásahů, prakticky rozhodli o vítězi a šetřili síly k dalšímu utkání.

Sestava Snipers Třebíč: Bazala – Černý, Mátl, Štveráček (2góly+0přihrávek), Machálek (0+1), Pacal „j“, Horák „j“ - Nestrojil M., Benáček (0+1), Kelbler (0+1), Kuželka (1+1), Malich (2+0) Susa, Pazderník, Nestrojil T., Hobza

TJ Hodonice - Snipers Třebíč 4:1 ( 0:0, 2:0, 2:1)

Do druhého sobotního zápasu nastoupili Snipeři v totožné sestavě, pouze Bazalu v bráně vystřídal Brestovský. Hodonice působí v regionální lize, ale soupiska je složena z bývalých hráčů Znojma s prvoligovými a superligovými zkušenostmi. Pro kombinovaný sniperský tým bylo utkání výzvou. Průběh byl vyrovnaný, mušku měl ale přesnější zkušenější soupeř, na kterého čtyři branky dokázal až v závěru odpovědět Kuželka.

Sestava Snipers Třebíč: Brestovský – Černý, Mátl (0gólů+1přihrávka), Štveráček, Machálek, Pacal „j“, Horák „j“ - Nestrojil M., Benáček, Kelbler, Kuželka (1+0), Malich, Susa, Pazderník, Nestrojil T., Hobza

Snipers Třebíč - FBC Slavkov 10:2 ( 2:0, 4:2, 4:0)

V neděli se v třebíčském dresu představili další nadějní junioři a jejich snaha a dravost byla velkým oživením ve hře Sniperů, kteří s přehledem dokráčeli k vítězství.

Sestava Snipers Třebíč: Abraham – Černý, Mátl (0+1), Štveráček (1gól+1přihrávka), Machálek (1+0), Havelka, Pacal „j“, Horák „j“(0+1) - Nestrojil M., Benáček (3+1), Kelbler (1+2), Kuželka (1+2), Malich, Pazderník (1+1), Nestrojil T. (1+1), Hobza, Procházka „j“(1+0), Dvořák „j“

Orel Dolní Bojanovice - Snipers Třebíč 5:4 ( 1:0, 0:1, 4:3)

Závěrečný zápas skupinové fáze prvního kola poháru byl vyrovnaný, skóre bylo výhodné hned pro jednu, hned pro druhou stranu, aby nakonec se třemi body do tabulky vítězně odešel soupeř.

Sestava Snipers Třebíč: Abraham – Černý, Mátl, Štveráček, Machálek, Havelka, Pacal „j“, Horák „j“ - Nestrojil M. (1+0), Benáček (0+1), Kelbler (1+1), Kuželka, Malich, Pazderník (1+0), Nestrojil T. (1+1), Hobza, Procházka „j“(0+1), Dvořák „j“

Snipeři obsadili ve skupině 1. kola poháru 3.příčku a ve druhém kole zajíždějí v sobotu 29.8.2020 do Předměřic n.L, kde se od 17:00hod. střetnou s celkem FBŠ Všestary o postup do třetího kola Poháru Českého florbalu.