Související zápasy

Snipers Třebíč
161_20230823_081604.jpg

Snipeři zahájili sezónu 1.kolem florbalového poháru

Nová florbalová sezóna začala pro Snipery účastí v úvodním kole Poháru Českého florbalu. Třebíčští florbalisté se ujali i pořádání tohoto úvodního turnaje sezóny. První hrací den změřili ve SH ZŠ Horka-Domky síly s týmy z Hodonic a Počenic. Obě utkání pro ně však úspěšná nebyla a druhý den tedy bylo co napravovat. S lehce obměněnou sestavou dokázali hráči Snipers předešlá zaváhání napravit a po přesvědčivých výkonech své soupeře, Dolní Bojanovice a Letovice, porazit. Muži se tak mohou chystat na druhé kolo, ve kterém zajíždějí do Slavkova, kde na ně čeká jejich další vyzyvatel.

Bodově nejproduktivnějšími hráči o víkendu byli Adam Benáček a Tobiáš Stránský, kteří si připsali shodně po 7 bodech. Svoji premiéru v mužském dresu si také odbyl Matěj Skála. Svůj debut navíc hned osladil gólem. Další premiéru si také odbyl nový člen realizačního týmu Vladimír Jambor, pro kterého byly nedělní výhry prvními v jeho začínající trenérské kariéře.

Asistent trenéra Matěj Jonák: Oba sobotní zápasy nevypadaly podle našich představ. V útoku se nám nedařilo, míčky přeskakovaly přes čepele, dělalo nám problém si nahrát, chyběl klid. Celý obranný systém prochází změnami a toto byla první ostrá zkouška, proto jsme podle mě inkasovali víc, než jsme chtěli. Na tom, nicméně, do sezony ještě rozhodně zapracujeme.

Snipers Třebíč – TJ Hodonice 3:6 (0:1, 2:3, 1:2)

První třetina bylo velké fiasko. Vůbec jsme nehráli svoji hru. I přes to, že se hrálo po 11 hodině, vypadalo to, jako bychom stále spali. Chyběl nám důraz a chtíč po míčku. Zbylé dvě třetiny šel náš výkon minutu od minuty nahoru a ve druhé půlce třetí třetiny zápasu jsme byli my ten lepší tým na hřišti. Bohužel, soupeř nám přes úspěšné protiútoky nedovolil utkání zvrátit.

SFK Kozel Počenice - Snipers Třebíč 7:4 (2:1, 3:1, 2:2)

Nasazení bylo lepší než v prvním zápase a začátek vypadal slibně. Do obrany jsme byli důraznější. Bohužel klid na míčku nám stále chyběl a hnali jsme se zbytečně do útoků, které často končily jen ztrátou míčku. Pár rychlých gólů dalo soupeři náskok, který si poté už pohlídal.

Druhý den nás čekaly zápasy s papírově slabšími soupeři. Také díky nižšímu tempu obou zápasů se nám podařilo získat klid na míčku, který nám tak moc chyběl v předchozím dni. Všechny herní prvky, zejména plnění defenzivních úkolů a přístup k zápasům, se výrazně zlepšily.

Snipers Třebíč – Orel Dolní Bojanovice 8:3 (2:1, 2:0, 4:2)

Zápas se hrál v brzkých ranních hodinách, a tak vypadal i začátek. Naštěstí jsme se stihli otřepat a vzbudit. Nalezli jsme klid na míčku a kontrolovali jsme hru. Škoda občasných výpadků pozornosti v obranně. Jinak oproti předchozím zápasům zlepšení v obranném systému.

TJ Sokol Letovice – Snipers Třebíč 1:8 (0:1, 1:3, 0:4)

Druhý zápas byl celý v naší režii. Od 2. třetiny jsme začali napadat soupeře vysoko na jejich polovině a díky tomu jsme byli na míčku většinu času my.

Soupiska Snipers Třebíč pro 1. kolo poháru:

Gólmani: Veselý, Pešek, Čiháček

Obrana: Pacal, Štveráček, Jahoda, Černý

Útok: Korba, Novák, Stránský, Bartes, Benáček, Buchtela, Jašek, Pazderník, Dvořák, Žák, Malich, Skála, Mátl