Program zápasů

26. 9. 2022 - 2. 10. 2022

Muži A

SnipersPetrovice
6:7po prodl.
so 1. 10. 2022 18:00 @ SH TJ Spartak Třebíč, Národní liga, 4. kolo

Junioři

FBŠ JihlavaSnipers
Odehráno
ne 2. 10. 2022 10:30 @ SH SK Jihlava, 2. liga juniorů - skupina 5, 3. kolo
SnipersSK Jihlava
Odehráno
ne 2. 10. 2022 14:00 @ SH SK Jihlava, 2. liga juniorů - skupina 5, 3. kolo

Starší žáci

SnipersSvětlá n/S
Odehráno
so 1. 10. 2022 10:00 @ SH Světlá nad Sázavou, Liga starších žáků - skupina 5, 2. kolo
TroopersSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 11:20 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 5. kolo
SnipersFBŠ Jihlava
Odehráno
so 1. 10. 2022 12:00 @ SH Světlá nad Sázavou, Liga starších žáků - skupina 5, 2. kolo
SnipersOčovská
Odehráno
so 1. 10. 2022 13:40 @ SH Štěrkoviště Otrokovice, Liga starších žáků - skupina 6, 5. kolo
HipposSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 14:00 @ SH Světlá nad Sázavou, Liga starších žáků - skupina 5, 2. kolo

Elévové

PelhřimovSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 4. kolo
SnipersSK Jihlava
Odehráno
so 1. 10. 2022 9:15 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 3. kolo
HonzíciSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 9:45 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 3. kolo
SnipersPelhřimov
Odehráno
so 1. 10. 2022 9:45 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 4. kolo
PelhřimovSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 10:15 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 3. kolo
SK JihlavaSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 10:30 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 4. kolo
SnipersSK Jihlava
Odehráno
so 1. 10. 2022 11:00 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 3. kolo
SK JihlavaSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 11:15 @ SH ZŠ Osvobození Pelhřimov, Liga Vysočiny elévů, 4. kolo

Dorostenky

SnipersSK Jihlava
Odehráno
so 1. 10. 2022 9:00 @ SH SK Jihlava, 1. liga dorostenek - skupina 5, 3. kolo
Mladých NadějíSnipers
Odehráno
so 1. 10. 2022 11:00 @ SH SK Jihlava, 1. liga dorostenek - skupina 5, 3. kolo