Klubové akce

Klub během každé sezóny pořádá klubové akce, jak pro své členy, tak i pro širokou veřejnost. Bližší informace najdete vždy v Snipers zóně.

Mezi každoroční pravidelné akce patří celoklubové soustředění, které probíhá poslední prázdninový týden. Pravidelně od roku 2006 začátkem prázdnin klub vypravuje početnou skupinu hráčů na turnaj Prague games, kde třebíčští hráči měří své síly i s účastníky ze zahraničí. Dalším oblíbeným mimosezónním turnajem je brněnský turnaj Open game, který získává stále větší zvuk i v zahraničí. Před sezónou si nejmladší kategorie oblíbili turnaj v Pardubicích Junior Sokol Cup, kde se hráči v rámci propagace florbalu těší i na superligové utkání. Úplnou bombou ovšem je, že Snipers Třebíč v prvním lednovém týdnu vyráží do kolébky florbalu na sever do Švédska na Gothia Cup, popřípadě do Finska na turnaj Helsinki Floorball Cup. Tímto projektem se klub řadí jako jeden z mála k reprezentaci nejen města Třebíč, ale i Kraje Vysočina a reprezentanta celé České republiky (turnaj ve Finsku).

3. místo na turnaji HFC 2018
3. místo na turnaji Helsinki Floorball Cup 2018


Do podvědomí široké veřejnosti se klub Snipers Třebíč dostává i díky pravidelné dobročinné akci "Střílíme pro..." a vybraným utkáním "Derby pro...", kdy pravidelně v rámci jedné sezóny uspořádá charitativní utkání a na některém prestižním turnaji za každý vstřelený gól, přispívá na pomoc nemocnému dítěti.

Derby pro Aleše
Společná fotka týmů s Alešem Dennerem


Další ne méně povedou akcí se stal Snipers ples, kde se pravidelně v únoru pobaví hráči, fanoušci, sponzoři na společenské akci, která rok od roku získává na oblibě.

Snipers ples 2020
Vše připraveno na ples