157_20230507_143427.jpg

Zhodnocení sezóny dorostenců očima trenérů

Po neúspěšné sérii s brněnským Hattrickem pro naše dorostence letošní sezona v první lize skončila. V celkovém pořadí obsadili mladí Snipers 13. příčku ve skupině C. Ve 24 zápasech si dokázali připsat 13 vítězství. Bohužel, z různých důvodů, se do druhého koše za celou sezonu podívali pouze jednou, ač byli často velmi blízko. Jako jediní zástupci však svůj kraj reprezentovali svědomitě a zodpovědně.

Tým dorostenců čeká o nadcházejícím víkendu květnový víkend turnaj PFC v Praze, který bude pro tým završením letošní sezony.

Zhodnocení realizačního týmu

Sezonu hodnotíme vcelku kladně. Pochopitelně se nám nevyhnuli nějaké krize, ale věříme, že jsme si s nimi dokázali poradit. Vítězství ve 13 zápasech je za nás dobrá vizitka, i když nás pochopitelně mrzí, že jsme se nedokázali víckrát probojovat do druhého koše. Tenhle cíl nám několikrát těsně unikl. Do zápasů během sezony naskočilo celkem 19 hráčů. Drtivá většina z nich navíc dosáhla dvojciferného počtu odehraných zápasů, za což jsme velmi rádi, neboť to jsou důležité zkušenosti do budoucna. Věříme také, že jsme dokázali hráčům předat naše myšlenky a všichni se nějakým způsobem posunout a zlepšit. To, že prostoru pro zlepšování je stále ještě hodně nám ukázala drsná série s Hattrickem, ale nechceme, aby tato „kaňka“ vrhala stín na celou sezonu, která byla jinak v našich očích povedená. Sezonu jsme si užili a už teď se těšíme na tu další! Chtěli bychom také poděkovat rodičům za pomoc s dopravou a jejich podporu na našich zápasech.

Filip Kolář: Pro mě byla tato sezóna skvělou zkušeností hned z několika důvodů. Poznal jsem nové kluky a vlastně i nový klub, neboť toto byla moje první sezona ve Snipers. Dále spolupráce s Pavlem a Milanem byla skvělá, naučil jsem se od chlapů spoustu nových věcí a zase jsem se naučil nahlížet na některé momenty a prvky s florbalovým životem spojené trochu jinak. Dodatečně bych chtěl klukům a Janče poděkovat za celou sezonu. Já osobně jsem si ji velmi užil a budu klukům držet palce v jejich dalších zápasech.