Související zápas

Snipers Třebíč
OkříškySnipers
ne 21. 4. 2024 10:45 @ SH ZŠ Okříšky, Liga Vysočiny přípravek, 10. kolo
201_20240530_102252.jpg

Výzva a vítězství: Příběh Snipers Třebíč

V neděli 21. dubna 2024 se tým Snipers Třebíč zúčastnil posledního turnaje Ligy Vysočiny přípravek sezóny 2023/2024 ve florbale, který se konal v malebných Okříškách. Tento turnaj byl pro nás, Snipers Třebíč, zvláštní nejen svou atmosférou, ale i tím, že po dlouhé době nastoupili v netradičních bílých dresech, které nám přinesly smíšené pocity úspěchu i porážky.

První zápas proti týmu Pelhřimov v modrých dresech byl pro nás těžkým soustem. Pelhřimov předvedl silnou hru a jednoznačně nás porazil. Naše obrana se sice snažila, ale proti dobře sehranému soupeři jsme dokázali vstřelit pouze jeden gól.

Ve druhém zápase jsme se střetli s Pelhřimovem žlutými. I přes naši zlepšenou hru a větší snahu o obrat ve skóre jsme prohráli 4:2. Bylo to bolestivé, ale zároveň nám to ukázalo, že máme na čem pracovat.

Třetí zápas proti domácím Okříškám byl pro nás obratem. Naše týmová práce a důraz na ofenzivu se vyplatily, a my jsme zápas vyhráli 6:0. Tento výsledek nám dodal potřebnou dávku sebevědomí a ukázal, že i po těžkých zápasech můžeme přijít silnější.

Čtvrtý zápas s Tučňáky z Dačic byl dalším potvrzením našeho zlepšení. S výsledkem 5:1 jsme opět ukázali, že máme sílu a odhodlání vyhrávat.

Vrchol turnaje pro nás byla soutěž v samostatných nájezdech, kde naše hvězda Tobi Krupica zazářila a získala prvenství. Tobiho úspěch byl oslavou nejen jeho dovedností, ale i celého týmu, který ho podporoval.

Celkově turnaj ovládli hráči z Pelhřimova, kteří předvedli skvělé výsledky. My, Snipers Třebíč, si odnášíme z tohoto turnaje cenné zkušenosti a motivaci do dalších her. Víme, že máme na co navázat a co zlepšovat, a už vyhlížíme příští sezónu, kde ukážeme, že jsme se poučili a jsme silnější než kdy předtím.

Turnaj v Okříškách byl pro nás významným milníkem a připomínkou, že sport je nejen o vítězstvích, ale i o překonávání překážek a neustálém zlepšování. Děkujeme rodičům a všem našim fanouškům za podporu a těšíme se na další výzvy, které před námi stojí.