Související zápasy

Snipers Třebíč
85_20220201_135920.jpg

Úspěšný víkend mladších žáků v Třebíči

Mladší žáky čekaly o víkendu 29. a 30. ledna zápasy Ligy Vysočiny (5+1) a Přeboru Vysočiny (3+1). Oba dny mohli Snipeři těžit z výhody domácího prostředí haly Horka-Domky. A můžeme říct, že toho využili na maximum.

V sobotu se v rámci 6. kola Ligy Vysočiny potkali naši Snipeři v sestavách 5+1 s týmy z Telče, Dačic, Okříšek-Rudíkova a Dragony z Havlíčkova Brodu. V prvním zápase s Telčí jsme branku soupeře ostřelovali prakticky celou hrací dobu, ale míček za záda soupeře prostě nechtěl padnout. Až na konci zápasu při hře bez brankáře gól do brány Telče spadl, ale jeden gól nestačil, a proto soupeř bral těsnou výhru 2:1. Další zápasy se už Snipeři rozstříleli a zápasy probíhaly v naší režii: Snipers Třebíč x TJ Centropen Dačice 3:2, Snipers Třebíč x PSKC Okříšky-Rudíkov 18:0, Snipers Třebíč x TJ Sokol Havlíčkův Brod Erupting Dragons 8:2. Pro omluvu některých týmů je potřeba zmínit, že vzhledem ke COVID situaci přijeli oslabeni a hráli i s hráči z nižších kategorií.

V neděli nastoupily dva týmy Snipers Třebíč – modří a bílí proti soupeřům v rámci 7. kola Přeboru Vysočiny mladších žáků. Na oba výkonnostně vyrovnané týmy Sniperů čekaly známé týmy z okolí.

Modří si v prvním zápase poradili s Hippos ze Žďáru nad Sázavou (8:3), stejně tak i s Orly z Nového Města na Moravě (10:3). Dále následoval vzájemný zápas modrých a bílých, který vyšel tentokrát vítězně pro bílé (9:6). Poslední zápas modrých s vedoucím týmem tabulky SK JeMoBU ukázal bojovnost všech hráčů a po dlouhou dobu drželi Snipeři vyrovnaný výsledek. Konec ale patřil Budějovicím a zaslouženě vyhráli 8:5.

Bílí hráli velmi podobně. Proti Orlům z Nového Města brali bílí výhru (7:2), stejně jako proti Hippos ze Ždáru nad Sázavou (15:0). SK JeMoBu bylo také nad síly bílých, zápas skončil 12:7 pro Moravské Budějovice.

Všechny zápasy ukázaly bojovnost a v této kategorii už i zkušenosti hráčů Snipers Třebíč. Hráči a nemálo hráček se každým tréninkem i zápasem zlepšují, v tabulce patří oběma týmům horní příčky. Gratulujeme!