Související zápas

Snipers Třebíč
DačiceSnipers
ne 3. 3. 2024 10:15 @ MSH Dačice, Liga Vysočiny přípravek, 7. kolo
198_20240530_100059.jpg

Těžká dřina v Dačicích

V neděli 3. března 2024 jsme se zúčastnili turnaje ve florbalu ligy Vysočiny Přípravek, který se konal v Dačicích. Na turnaji hrály čtyři týmy: my – Snipers Třebíč a týmy z Okříšek, Havlíčkova Brodu a Telče.

První utkání jsme hráli proti Okříškám. Oba týmy se snažily o rychlou hru a vytvářely si šance na obou stranách. My jsme měli více držení míče, ale nedokázali jsme se prosadit v zakončení. Okříšky nás ohrožovaly z protiútoků, ale náš brankář byl pozorný. Utkání tak skončilo nerozhodně 0:0.

Druhé utkání jsme hráli proti Havlíčkovu Brodu. Tento tým byl favoritem turnaje a potvrdil to i na hřišti. Havlíčkův Brod nás přehrával v kombinaci i v důrazu. Hned ze začátku nám nasázeli tři góly, což naše hráče poměrně zasáhlo. Snažili jsme se o snížení, ale nedokázali jsme se dostat do šancí. V druhé polovině jsme se trochu zlepšili a dokázali jsme skórovat třikrát. Havlíčkův Brod ale nezvolnil a přidal další tři góly. Utkání tak skončilo prohrou.

Třetí utkání jsme hráli proti Dačicím. Tento zápas byl pro nás důležitý, protože jsme chtěli ukázat, že umíme hrát lépe. Dačice byly silným soupeřem, ale my jsme byli odhodlaní. V první polovině se ale Dačice ujali vedení. V druhé polovině jsme se zlepšili a dostali do vedení. Dačice ale neztratily naději a srovnaly stav, když znovu skórovaly. My jsme ale nevzdali a v závěru jsme rozhodli o našem vítězství.

Čtvrté utkání jsme hráli proti Telči. My jsme chtěli ukončit turnaj vítězstvím, Telč ale chtěla také výhru. Utkání bylo bojovné a oba týmy hrály na plný plyn. V první polovině jsme se prosadili, když jsme skórovali po chybě soupeře za brankou. Telč ale neztratila naději a srovnala stav, když skórovala z protiútoku. V dalším průběhu hry se skóre vyrovnalo a utkání tak směřovalo k remíze, ale v poslední minutě Telč skórovala a rozhodla tak o svém vítězství.

Turnaj jsme tak skončili neslavně a nebyli jsme úplně spokojeni s našimi výsledky, ale byli jsme rádi, že jsme si zahráli proti silným soupeřům. Děkujeme za účast a těšíme se na další turnaj, tentokrát v Pelhřimově.