Rezervní tým mužů zahájil sezónu 2020/2021.

Do nové sezóny vstoupila mužská rezerva zcela v nové tváři. Kromě toho, že se posunuli z Regionální ligy do Divize (čtvrté nejvyšší soutěže), tak přes pauzu zažila kabina rezervy pořádný uragán. Uragán v tom smyslu, že tým pořádně omládl, kdy zkušené hráče doplňují mladící, kterých jsou 2/3 v mužstvu.

K 1. kolu Divize do Třebíče zavítal jeden z favoritů soutěže a to tým FTC Vysoké Mýto. Mladé pušky se ovšem soupeře nezalekli a doslova na něj vlétli a než si brankář soupeře sáhl na míček, tak domácí vedli po brankách Procházky a Pařízka 2:0. Hosty do zápasu v polovině úvodní třetiny vrátila využitá přesilová hra, která je nakopla k větší aktivitě a tak ještě do konce úvodní části dokázali srovnat stav utkání na 2:2.

Prostřední dějství začalo obdobně, jako začátek zápasu a Pazderník využil své zkušenosti z předešlých let a lišácký vrátil vedení na třebíčskou stranu. Toto vedení vydrželo až do poslední pětiminutovky prostřední části, kdy dvěma rychlými brankami soupeř otočil vývoj utkání. Proti tomuto stavu byl agilní Pařízek, který dotíráním v okolí branky dokázal přetavit ve vyrovnávající branku.

Poslední dějství mělo tedy zodpovědět otázku, kdo bude vítězem tohoto utkání. Stav 4:4 vydržel až do 50. minuty utkání, kdy šťastnou branku vstřelil soupeř z Vysokého Mýta. Třebíčským Sniperům nezbývalo nic jiného, než jít do ofenzívy a snažit se rychle vyrovnat. Z agresivity pramenily dvě oslabení, ale i tak ve snaze za vyrovnáním Snipeři nepolevili, leč soupeř zúročil své zkušenosti a v posledních minutách utkání udeřil ještě třikrát z brejků a stanovil konečný stav utkání ve svůj prospěch.

Úvodní utkání tedy Snipeři prohráli 4:8, ale za svůj výkon se rozhodně nemusí stydět a získat první body v soutěži můžou opět tuto neděli od 17:00hod, kdy se utkají v regionálním derby s týmem SK Jihlava.