65_20211109_081825.png

Starší žáci zavítali do Otrokovic

Až do dalekých "superligových" Otrokovic zajížděli v rámci 4. kola třebíčští Snipeři, kde svedli souboje s Hodonínem a Uherským Brodem. Premiéru si v týmu modrých odbyl brankář Tomáš Huml, který zaskakoval za nemocného Šimona Nesnídala.

Snipers Třebíč modří vs ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red 7:14 (1:3, 3:6, 3:5)

Vstup do úvodního dějství byl svižný, ale přesto se soupeři z Hodonína podařilo odskočit na rozdíl tří branek. Úvod druhého dějství patřil Třebíči, která se dostala na dostřel, ale pak zbytečně polevila a nechala soupeři vybudovat si dostatečný náskok, který si zkušeně ohlídal i v posledním dějství. 

1. AC Uherský Brod vs Snipers Třebíč modří 11:8 (1:2, 5:3, 5:3)

Do druhého utkání nastoupili žáci se zarputilostí a větším nasazením než do předchozího utkání a to projevilo na průběžném vedení po první třetině. To ovšem zapůsobilo tak, že si někteří hráči mysleli, že mají vyhráno a opak byl pravdou. Soupeř dvěma slepenými góly chytl své šance a začal utkání přelévat na svoji stranu. Najednou to byli Snipeři, kteří museli dotahovat a ač utkání bylo zajímavé a bohaté na branky, tak nakonec šťastnějším týmem byl tým z Brodu, který nakonec přetlačovanou vyhrál v poměru 11:8.

V dalších dvou kolech se představí třebíčští na domácí půdě, kdy na hale Horka-Domky přivítají své soupeře. Doufejme, že mladíci využijí své znalosti domácího hřiště a své bitvy dotáhnout tentokrát do vítězného konce.