Související zápas

Snipers Třebíč
SnipersHonzíci
ne 7. 4. 2024 9:15 @ SH ZŠ Hradecká Telč, Liga Vysočiny přípravek, 9. kolo
200_20240530_101839.jpg

Snipers Třebíč v akci

V Telči, v neděli 7. dubna 2024 se konal vzrušující florbalový turnaj ligy Vysočiny pro přípravky. Tým Snipers Třebíč měl tu čest být součástí této akce plné napětí a sportovního ducha. Tentokrát mohl tým Snipers Třebíč postavit do pole kromě silného brankáře, sílu tří plných trojic, což se ukázalo jako klíčové.

Turnaj odstartoval zápasem proti Pacovským Honzíkům. Naše strategie byla jasná: rychlé přihrávky a pevná obrana. Díky skvělému týmovému výkonu jsme zápas zvládli a zapsali si první vítězství.

Následoval souboj s Tučňáky z Dačic. Hra byla od začátku napínavá, oba týmy se střídaly ve vedení. Hráči týmu Snipers Třebíč však dokázali vstřelit rozhodující góly a odnesli si výhru.

Zápas s Telčí byl pro nás klíčový. Snažili jsme se udržet tempo a koncentraci, což se nakonec vyplatilo. Přestože Telč bojovala statečně, naše precizní hra nás dovedla k dalšímu triumfu.

Posledním soupeřem byly Okříšky, které přišly jen se čtyřmi hráči. Přestože byli doplněni posilou z Telče, naše převaha byla zřejmá. Zápas jsme ovládli a zaslouženě zvítězili.

Celý turnaj byl pro nás Snipery z Třebíče nezapomenutelným zážitkem. Ukázali jsme, že týmová spolupráce a odhodlání jsou klíčem k úspěchu. Děkujeme všem soupeřům za skvělé zápasy a těšíme se na další výzvy, které před námi stojí. Go Snipers!