Snipers Třebíč oslavili 20. výročí!

V sobotu 25. května 2024 proběhla oslava 20. výročí založení florbalového klubu Snipers Třebíč. Celá akce se uskutečnila v Třebíči, na sportovním hřišti Na Polance a v okolním parku podél nábřeží řeky Jihlavy.

Jeden z hlavních bodů oslav byl první ročník florbalového outdoorového turnaje SNIPERS Cup 2024. Pozvání poměřit své síly přijaly čtyři týmy z Jihlavy, dva týmy z Telče a tým z Dačic, a to ve dvou věkových kategoriích – elévů a mladších žáků. Také Snipeři do turnaje nasadili čtyři týmy. Celkem bylo k vidění devatenáct vyrovnaných zápasů na dvou venkovních hřištích. K radosti domácích se Sniperům v obou kategoriích podařilo získat cenné umístění včetně pohárů a medailí.

Zároveň s turnajem proběhl na Polance dětský den plný florbalových i neflorbalových soutěží určených pro všechny příchozí. Mezi nejmenšími dětmi byli vidět i aktivní hráči nejen mužského A týmu, ale také bývalí hráči z počátků vzniku klubu se svými rodinami. Po splnění soutěží neodcházel nikdo domů s prázdnou, výběr z odměn byl široký a každý si vybral.

Odpolední a večerní program byl již ve formě volné zábavy, podpořené občerstvením v blízké hospůdce Na Polance. Kromě možnosti fandit českému týmu při hokejovém mistrovství světa na venkovním plátně, byl po setmění ke shlédnutí velmi zajímavý dokument, popisující historii vzniku klubu Snipers Třebíč, úspěchy mnoha týmů za uplynulých 20 let a také přání a vize do budoucna.

Děkujeme všem, kteří se na oslavě klubu Snipers podíleli nebo se přišli podívat a podpořit hráče a hráčky v jejich výkonech. Budeme se na Vás těšit při druhém ročníku SNIPERS Cupu 2025!