12_20201014_144821.jpg

První ligový turnaj elévů v sezóně 2020/21

V neděli 11. 10. 2020 se naši elévové vydali do Pelhřimova na svůj první ligový turnaj sezóny. Po osmi měsících to byl první turnaj po epidemiologické vlně covid-19 a vzhledem k druhé vlně si na další turnaj bohužel budou muset elévové opět počkat.

Do Pelhřimova vyrazily dva týmy Sniperů, modří a bílí, vždy se dvěma lajnami. Už turnaj v Pardubicích ukázal, že letos budou elévové silní. A ukázalo se to i v Pelhřimově.

Bílí elévové se utkali s týmem domácího Spartaku, jihlavských Ježků, Okříšek - Rudíkova a Tygrů ze Světlé nad Sázavou. Kromě Okříšek, se kterými Snipeři zvítězili těsně jen o jeden gól v poměru 5:4, měly ostatní zápasy jasný průběh - 10:0, 6:3,11:1. Celkové skóre čtyř utkání bylo 31:9 pro Snipery.

Modří sehráli první zápas s domácím Spartakem – modrými, se kterými těsně prohráli 4:6. Další utkání také s domácími, ale tentokrát týmem Spartak Girls, už si naši elévové pohlídali a vyhráli 9:2. Ve třetím zápase ukázali svou bojovnost a za stavu 2:5 zabrali a v posledních sekundách utkání vyrovnali na konečných 5:5. Poslední zápas se Světlou nad Sázavou skončil 4:0 pro Snipery.

Z celkových osmi zápasů naši elevové šest vyhráli a jednou remizovali. Je to příslib do dalších let a do dalších turnajů, které všichni doufáme začnou co nejdříve.

Sestavy týmů:

Snipers bílí: Jakub Vystrčil (G), Ondra Svoboda, David Vávra, Ben Krupica, Jakub Krejčí, Dominika Čejková, Vojta Veleba

Snipers modří: Olda Navrátil (G), Štěpán Skála, Ríša Honzík, Filip Čeček, Adam Brumla, Dominik Mach, Lukáš Anděl