Související zápas

Snipers Třebíč
SnipersSnipers
Odehráno
ne 4. 12. 2022 11:15 @ SH ZŠ Okříšky, Liga Vysočiny přípravek, 14. kolo
130_20221206_174041.jpg

Přípravkáři dali o sobě vědět

Další turnaj Ligy Vysočiny přípravek se odehrál v neděli 4.12.2022 v Okříškách. Tentokrát se hrálo jedno kolo, takže se zdálo, že to nebude tak těžké. Účastnily se týmy KC Okříšky, PSKC Okříšky, Orel Kněžice a bílí i modří Snipers Třebíč. Týmy přijely v dobré náladě a na palubovce to bylo znát.

Jednotlivé zápasy byly vyrovnané a stačila drobná chyba a měnilo se skóre. Tomu napomáhalo, že se hrálo ve vysokém tempu a všechny týmy se snažily přiklonit štěstěnu na svou stranu. Vrcholem celého turnaje byl pak bratrovražedný souboj mezi Snipers bílými a modrými, který po zásluze skončil remízou 1:1.

Během turnaje byly k vidění snad všechny herní momenty, jak vtipné, tak smutné - vlastní gól brankáře, gól v poslední minutě, obrat skóre, samostatné úniky, vynikající zákroky brankářů, prostě bylo na co koukat. Oba brankáři předváděli vynikající výkony a skoro se nedá věřit, že měli na sobě výstroj podruhé. V polovině turnaje navíc proběhla soutěž o nejlepšího střelce v samostatných nájezdech, kde dominovali Snipeři, kteří obsadili první dvě místa ze všech přítomných. Nebylo divu, vítězovi ten den padlo do branky všechno, co vystřelil na branku a zvládl i vstřelit hattrick. Gratulujeme a těšíme se na další turnaj, který se bude odehrávat 18.12.2022 v Pelhřimově.