102_20220329_094359.jpg

Přípravka doma opět nezklamala!

K zápasům sedmého kola ligy Vysočiny naše dva týmy nejmenších Sniperů nemusely jezdit daleko. Naopak jsme malé florbalisty a florbalistky z blízkého okolí přivítali v naší domácí hale základní školy Horka Domky. Konkrétně jsme se setkali s hráči z Telče a s týmem Hippos ze Žďáru nad Sázavou.

Všechny týmy si zahrály vzájemně proti sobě vždy dvě utkání. Celkem jsme tedy viděli dvanáct hezkých zápasů. Naši modří Snipeři pokračovali v rozjeté sezóně a nastavenými výhrami. Postupně se jim podařilo porazit Hippos 6:1, Telč 7:4 v prvním kole a velmi podobně 6:1 a 6:3 v druhém kole. Bílí Snipeři se drželi podobné strategie jako modří a nenechali nic náhodě. V prvním kole vyhráli nad Telčí 3:1 a nad Hipposem 4:1. V druhém kole si lépe chránili svou bránu a vyhráli 3:0 a 4:0.

A opět se dostalo na vzájemné zápasy bílých proti modrým. I přesto, že by je kluci mohli pojmout pouze tréninkově, není tomu tak a vždy se hraje s velkým nasazením a ve vysokém tempu. Tentokrát se bílým střelecky dařilo lépe, přesto první zápas vyhráli jen těsně 4:2. Druhý zápas byl dlouho vyrovnaný, ale ke konci se gólově přece jen opět prosadili bílí a zápas skončil 6:2.

Poslední kolo ligy Vysočiny přípravek sezóny 2021/2022 se odehraje opět doma v Třebíči a to 10. 4. 2022.

Snipers modří:

B: Toník Kříž

H: Kuba Knap, Patrik Böhm, Matěj Knap, Vašek Novák, Marek Jurčík, Vít Nováček,

Snipers bílí:

B: Mety Honzík

H: Nikolas Polovčík, Adam Pacas, Adam Joura, Tomáš Brumla, Ondra Tomek, Adam Tomek