95_20220313_095457.jpg

Poslední výjezd přípravkářů byl úspěšný

Sezóna se pomalu blíží k závěru a naši nejmenší Snajpři jeli tentokrát poměřit síly se soupeři z kraje Vysočina do poměrně vzdálených Dačic.

V šestém kole ligy Vysočiny přípravek naše dva týmy modrých a bílých Sniperů sehrály utkání s domácími Tučňáky TJ Centropen Dačice a Dragony ze Sokola z Havlíčkova Brodu. Zároveň naše týmy poměřily síly mezi sebou a vzhledem k tomu, že se v hale potkaly jen čtyři týmy, tak se hrály všechny zápasy dvoukolově.

Bílí Snipeříci byli tentokrát nejúspěšnějším týmem, protože všechny zápasy vyhráli a odjížděli neporaženi. Modrým se podařilo vyhrát oba zápasy nad Tučňáky z Dačic a  s Dragony se férově o výhry podělili. Vzájemné zápasy bílých a modrých hráčů Třebíče byly napínavé a vyrovnané. První skončil 4:1 pro bílé, druhý zápas byl ještě vyrovnanější a skončil těsně 3:2 opět pro bílé.

Věřím, že by si malí florbalisti ze všech týmů zahráli zápasy klidně i čtyřikrát, jsou neunavitelní a energie mají na rozdávání. Do konce sezóny ještě všichni potrénujeme a na další dvě kola se těšíme v domácím prostředí haly na Horka Domky.

Snipers modří:

B: Patrik Böhm

H: Dominik Procházka, Kuba Knap, Adam Pacas, Matěj Knap, Tomáš Brumla, Honza Kočí, Vít Nováček, Tomáš Světlík

Snipers bílí:

B: Erik Jakubec

H: Nikolas Polovčík, Tobík Krupica, Marek Jurčík, Adam John, Honza Pojer, Mety Honzík, Adam Joura, Toník Kříž