SnipersBlansko
10:11 sam. náj.(4:2,3:3,3:5)
ne 3. 9. 2023 11:00 @ SH TJ Spartak Třebíč, Pohár, 4. kolo

Po napínové bitvě cesta pohárem skončila

O víkendu odehráli muži 3. kolo poháru Českého florbalu. Jejich soupeřem jim byl tým z Národní ligy, FBK Atlas Blansko se kterým se utkali netradičně již v dopoledních hodinách.

Snipers Třebíč - FBK Atlas Blansko 10:11 po nájezdech (4:2, 3:3, 3:5, 0:0)

Snipeři v první polovině utkání dominovali a vypracovali si 4 brankový náskok. Bohužel, poté přišla 38. minuta utkání, ve které dokázal soupeř vsítit tři rychlé branky a ráz utkání se najednou změnil. Snipeři dokázali na tuto nepříjemnou zareagovat a získat dvoubrankový náskok, se kterým vstupovali do třetí třetiny. Ta už byla bezhlavou přestřelkou, ve které padlo neuvěřitelných 8 branek! Snipeři ke konci utkání dvakrát prohrávali, ale v obou případech se při hře bez brankáře dokázali prosadit. Poslední gól základní hrací doby vstřelil pouhé 4 vteřiny před koncem Adam Benáček a poslal tak zápas do prodloužení. V tom byli Snipers aktivnější. Vypracovali si 10 střeleckých příležitostí a byli více na míčku. Navzdory této dominanci však naši muži rozhodující gól nevstřelili a šlo se tedy na nájezdy. Do těch vystřídal Jana Bazalu mladý brankář Jakub Veselý. Tomu se povedlo první dva pokusy soupeře zneškodnit. Avšak střelecká smůla domácích a zlepšené pokusy hostí znamenaly, že hosté obrat dotáhli do úspěšného konce a domácí Snipers z poháru vyřadili.