57_20211021_084443.jpg

Po dvou letech konečně ligový turnaj

V neděli 10. 10. 2021 vyrazil náš tým přípravky do nedalekých Okříšek na první zápasy Ligy Vysočiny přípravek sezóny 2021/2022. Prakticky se jednalo o ligový turnaj po dvou letech, protože v loňské sezóně přípravkářům sezóna ani nezačala, protože ji ukončila pandemie COVID 19. Doufejme, že si v letošní sezóně hráči vše vynahradí a budou moci absolvovat celou letošní sezónu.

Snipeři měli do bojů připraveny dva týmy, Snipers modré a Snipers bílé. Postupně se oba týmy utkaly s domácími PSKC Okříšky, KC Okříšky a týmem TJ Centropen Dačice tučňáci.

Oba naše týmy táhli zkušení hráči z minulých sezón. Nováčci se ale nebáli a po prvních proběhlých trénincích ukazovali ve všech zápasech velkou snahu a nadšení ze hry. A nesmím zapomenout na našeho maskota Snipyho, který v každém zápase střežil naši bránu! Z této kombinace vyšly velmi pěkné výsledky. Modří si zapsali dvě výhry, bílí tři výhry a jednu remízu s domácími PSKC Okříšky. V předposledním zápase si modří Snipeři zahráli proti bílým. Dlouho vyrovnaný zápas skončil nakonec těsnou výhrou bílých 7:5.

Šikovnost našich nejmenších hráčů potvrdila soutěž v nájezdech, kterou domácí Okříšky připravili v pauze mezi zápasy. Na prvním a druhém místě se umístili naši hráči, jmenovitě Patrik Böhm a Honza Kočí.

Opět děkuji všem hráčům za předvedené výkony a rodičům za podporu. Koncem října jedeme na další zápasy do Jihlavy a věřím, že se už všichni nemůžeme dočkat.

Snipers modří:

B: Kuba Knap

H: Patrik Böhm, Dominik Procházka, Adam John, Matěj Knap, Vít Nováček

Snipers bílí:

B: Adam Pacas

H: Nikolas Polovčík, Mety Honzík, Honza Pojer, Šimon Klapal, Honza Kočí