36_20210715_105914.jpg

Nové vedení klubu Snipers Třebíč

Volební valná hromada klubu Snipers Třebíč z. s. se měla uskutečnit již v loňském roce, ale nakonec se mohla uskutečnit až letos, a to díky pandemii koronaviru a vládními omezeními s tím souvisejícími. Jisté bylo, že se minimálně jeden člen objeví ve vedení klubu nový, protože z pětičlenného týmu zbyli do konce funkčního období i s jednoroční nadstavbou pouze čtyři členové. Posledním dnem starého výkonného výboru byla tedy sobota 12. června 2021, kdy se uskutečnila valná hromada spojená se sportovním odpolednem pro všechny členy klubu.

Samotné odpoledne přivítalo Snipery pěkným slunečným počasím, takže ideální podmínky pro sportující děti, trenéry i rodiče. Zatímco většina sváděla urputné boje na tenisových a nohejbalových kurtech, tak končící vedení činilo poslední přípravy před samotnou VH. Během celého odpoledne bylo zajištěno občerstvení a tak na dobré náladě neubrala ani samotná VH, která měla nastavit směr, jakým se bude klub ubírat další dva roky.

Momentka z nohejbalového klání

Během schůze došlo ke zhodnocení dvou posledních sezón, které byly skrz pandemii koronaviru předčasně ukončeny. Jak zaznělo v hodnotících zprávách, tak se klubu i přes nepřízeň v podobě pandemie daří dobře a je připraven se vším všudy i do nového soutěžního ročníku, který jak všichni doufají, bude již kompletní. Samotné volby jednotlivých členů do vedení klubu proběhly bez sebemenších problémů. Funkci předsedy obhájil Michal Pazderník, dalšími staronovými členy výkonného výboru jsou Ladislav Bazala, Hana Jahodová a Josef Pařízek. Novým členem výkonného výboru se stal šéftrenér klubu Pavel Nesnídal. Nezbývá, než popřát novému vedení klubu co nejpříjemnější jednání a úspěšné zvládnuté projekty klubu. Po ukončení VH probíhalo sportovní odpoledne a společenské posezení až do večerních hodin.

Záběr z tenisové čtyřhry