SnipersPelhřimov
Odehráno
so 1. 4. 2023 9:00 @ SH ZŠ Horka-Domky Třebíč, 2. liga juniorů - skupina 5, 19. kolo

Na apríla s aprílovým výkonem?!

První dubnový den měli naši junioři na programu předposlední kolo ligy. Na domácí půdě na ně čekaly zápasy proti Spartaku Pelhřimov a Hippos Žďár nad Sázavou.

V první třetině utkání s pelhřimovským celkem se povedlo oběma týmům zkraje zápasu skórovat, a tak i druhá třetina začínala za nerozhodného stavu. V druhé třetině se i díky dvěma gólům Svitáka Pelhřimov ujal vedení 4:3. Třetí třetina už ale Sniperům nevyšla vůbec, hosté vstřelili tři branky a o výsledku utkání už nebylo pochyb. S konečným výsledkem 4:9 tak souboj o první místo vyzněl lépe pro žlutomodré.

V druhém zápasu proti Žďáru si Třebíčští chtěli spravit chuť a promluvit i po nepovedeném utkání ještě do boje o titul. Skóre otevřel Štěpán Janšta, ale Hippos díky dvěma brankám Matěje Březiny otočili vývoj zápasu. V druhé třetině ale nastala dvouminutová pasáž, kdy se našim juniorům povedlo vstřelit 3 góly, Žďáru se však povedlo do konce druhé části srovnat skóre. Ve třetí třetině ukázali Hippos chuť zvítězit, která Sniperům chyběla, a dotáhli zápas díky čtvrté brance Březiny do vítězného konce.

Junioři si tak pokazili nadějnou sezónu a šance na první místo už jsou minimální.