Související zápas

Snipers Třebíč
SK JihlavaSnipers
Odehráno
ne 11. 12. 2022 11:00 @ SH ZŠ Horka-Domky Třebíč, 2. liga juniorů - skupina 5, 9. kolo
135_20230112_081742.jpeg

Junioři jdou do čela tabulky!

V neděli 11. 12. 2022 se třebíčští junioři utkali na hale Horka-Domky s týmem SK Jihlava. Čekal je jediný zápas z důvodu neúčasti FBŠ Jihlava. Situace v tabulce byla před zápasem velmi zajímavá, jelikož na prvních třech místech se nacházely týmy se stejným počtem bodů, a to Snipers, Pelhřimov a SK Jihlava, ta ale měla o zápas méně. Díky skóre čelo tabulky okupovali právě Snipers.

Naši junioři se prezentovali aktivní hrou a jejich napadání dělalo jihlavskému týmu problémy. Z toho vytěžil kapitán týmu Matěj Kulhánek, který svou střelou otevřel skóre zápasu. V druhé části Jan Venhoda přesnou střelou využil přesilovou hru a Snipeři vedli 2:0. Na začátku třetí třetiny vstřelil Kulhánek svůj druhý gól, který znamenal vedení už 3:0. Čtvrtou branku vsítil z předbrankového prostoru po dobrém napadání žolík Jonáš Jansa. Jihlavě se sice poté ještě povedlo snížit na 1:4, ale do konce nezbývalo už mnoho času a navíc přišlo na jihlavské straně 30 sekund před koncem vyloučení, které dokázal využít po deseti vteřinách Adam Svoboda a upravil skóre na konečných 5:1 pro domácí.

Junioři Snipers si tak připsali důležitou výhru. V tabulce mají stejně bodů jako jejich soupeř, který před zápasem se Snipery porazil s velkými problémy PSKC Okříšky. Před třebíčskými juniory je tak v tabulce jen tým z Pelhřimova, jenž má sice o tři body více, ale i o zápas více a právě s nimi a se Žďárem nad Sázavou se naši junioři utkají 7. ledna.