17_20210108_092105.jpg

Gothia Cup 2021

Dá se říci, že si „Severská jízda“ natrvalo vydobyla místo v kalendáři akcí florbalových Sniperů. A ne jinak tomu bude i letos, protože nás Covid 19 nezastaví! Po loňském úspěšném tažení do Švédska, se i letos Snipeři vydají na cestu do Göteborgu. Přesněji na trasu Třebíč – Göteborg, která měří 1.193 km, se můžou vydat úplně všichni a všechny kategorie Sniperů.

Start cesty začíná v sobotu 9. ledna 2021 a cíl, kdy se dopravíme do Göteborgu? Záleží na každém z Vás, protože očekáváme, že každá kategorie dorazí v jiný čas.

Pravidla cesty:

1) Jedná se o zvládnutí celkové délky trati společně v jednotlivých kategorií.

2) Trať můžete zvládnout pomocí běhu, vycházky, jízdy na kole, jízdy na in-line bruslích, na běžkách a vzhledem k tomu, že trasa je i přes moře, tak otužilci i za pomocí plavání.

3) U všech kategorií můžou pomáhat i trenéři a co se týče kategorie přípravky a elévů, tak i rodiče, protože si uvědomujeme, že tak malé ratolesti samotné nikam ještě nepustíte.

    4) Abychom měli přehled nad pravdivými údaji a výkony, tak každý jednotlivec bude muset poslat "kopii obrazovky mobilu" s dosaženým výsledkem (tj. každý bude moci použít svoji aplikaci) Michalu Pazderníkovi, a to pomocí e-mailu na adresu: sekretar@snipers.cz

    5) Díky tomuto přehledu budete informování o průběžných výsledcích.

    6) Pro všechny kategorie jsou připraveny odměny. Navíc nejrychlejší dostanou i odměny v podobě „Price money“, vítěz 1.500 Kč, druhý 1.000 Kč a třetí 500 Kč.

    7) Kromě týmových odměn, budou odměněni i jednotlivci.