Elévové v Kutné Hoře

Na poslední turnaj letošní sezóny se elévové vydali do Kutné Hory. Letos se tam konal třetí ročník kvalitně obsazeného SILVER CUPu 2023.

Celkem se jednodenního turnaje elévů zúčastnilo 14 týmů. Hrálo se systémem 3+1 ve dvou skupinách po sedmi týmech, vždy 15 minut zápasového času. V naší skupině jsme si vítězně poradili s týmy Olymp Zeus z Prahy (4:1), ZŠ Sadová (4:3) a domácími FBC Kutná Hora (5:4). Vůbec to nebyly jednoduché zápasy, což jde vidět z těsných rozdílů ve skóre. Naopak tým FAMB z Mladé Boleslavi byl nad naše síly, děcka z „Bolky“ hrály opravdu dobře, a tak zaslouženě vyhráli 5:1. Zápas se Sokoly z Pardubic jsme těsně prohráli 2:3 a tak měl poslední zápas ve skupině rozhodnout o medailových bojích. Vypjatý zápas s týmem Světlá A jsme nakonec ukončily remízou 2:2 a o medaile šli bojovat už pouze soupeři.

Celkem šest zápasů, dohromady 90 minut hracího času za jeden den, výhry i prohry – tohle jsou pro nás ty nejlepší zkušenosti do dalších florbalových sezón. Budeme se snažit je využít a příště být opět silnější.

Hráči Snipers Třebíč: Tomáš Světlík (G), Kuba Knap, Adam John, Ríša Šenekl, Dominik Procházka, Vojta Kolář, Honza Kočí, Patrik Böhm, Štěpán Mládek

Za celou sezónu chci poděkovat všem hráčům za snahu, a také rodičům za pomoc a podporu svých dětí i celého klubu Snipers Třebíč. A těším se na další florbalový rok, já opět s týmem elévů.