9_20201007_083516.jpg

Elévové na turnaji Brno Open Game 2020

Turnaj se hraje pro elévy nezvyklým systémem 5+1, epidemiologická opatření navíc zabránila větší tréninkové přípravě, přesto se podařilo sestavit tým se dvěmi lajnami a do Brna jeli elévové plní odhodlání.

Ve dnech 18. – 20. 6. 2020 se naši elévové zúčastnili mládežnického florbalového turnaje Brno Open Game. Ve skupině se Snipeři potkali s týmy s velmi zvučnými jmény - 1.SC TEMPISH Vítkovice, PANTHERS Otrokovice, FBŠ Hummel Hattrick Brno, Gullivers Brno a Hornets Brno. Tři z uvedených týmů mají zastoupeny své „A“ týmy v mužských kategoriích v nejvyšší české florbalové Superlize, brněnští Gulliveři hrají florbalovou 1. ligu.

Ve čtvrtek Snipeři nastoupili proti brněnským Gulliverům a Hattricku Brno. V pátek hráli s ostravským Tempishem a s týmem Hornets Brno, který byl dlouho vyrovnaný, ale nakonec Snipeři podlehli těsně 2:4. Bylo vidět, jak se náš tým sehrává. Poslední zápas proběhl v sobotním dopoledni s týmem buldoků z Hořic. Rozhodně se jednalo o nejhezčí a nejnapínavější zápas Sniperů na letošním turnaji. Ve vedení se oba týmy po celou dobu střídaly, aby nakonec buldoci díky pár rychlým gólům navýšili náskok a už ho nepustili.

Pro elévy byl turnaj velkou herní zkušeností do dalších zápasů v kategorii mladších žáků. Třídenní turnaj si všichni hráči užili, včetně nocování na vysokoškolských kolejích a ruchu našeho druhého největšího města.


Sestava:

B: Jan Doležal

H: Štěpán Skála, Ondra Svoboda, Sam Procházka, Boris Honzík, Matyáš Novotný, Marek Němec, Richard Honzík, Ben Krupica, Eliška Hotová, Adam Brumla, Dominika Čejková

Děkuji všem hráčům za účast, všem rodičům za podporu a těšíme se na další ročník.