Související zápas

Snipers Třebíč
JeMoBuSnipers
Odehráno
ne 16. 10. 2022 9:40 @ SH ZŠ Horka-Domky Třebíč, Liga Vysočiny elévů, 7. kolo
120_20221024_103705.jpg

Druhé kolo elévů na domácí půdě

V neděli 16. října 2022 odehráli naši elévové druhé kolo ligy Vysočiny. Zápasy se pořádaly na dvou hřištích v Třebíči ve sportovní hale Základní školy Horka-Domky.

V Třebíči se tentokrát setkalo celkem jedenáct týmů z širokého okolí. Snipeři byli připraveni se dvěma týmy, Moravské Budějovice také se dvěma, SK Jihlava dokonce se čtyřmi týmy, dále přijeli hráči a hráčky z Bystřice nad Pernštejnem, Okříšek a Telče. Je vidět, že o florbal je zájem, a to nás těší. V tabulce ligy Vysočiny elévů je na sezónu 2022/2023 přihlášeno neuvěřitelných 27 týmů!

Bílí Snipeři odehráli čtyři zápasy, modří o jeden zápas více. Soupeři byli různých hráčských kvalit, a tak opět padalo množství gólů. Momenty neorganizované hry a chaotického běhání po hřišti střídaly krásné gólové akce jak vystřižené z učebnice florbalu. Oba týmy Sniperů poznaly pocit výher i méně příjemných proher. Jsou to bojovníci, ale i prohrávat se musí umět. A ti nejzklamanější na prohry zapomněli ihned poté, co dostali menší sladkou odměnu při závěrečném vyhlášení.

Děkujeme také novým rozhodčím z řad Snipers dorostenců a juniorů, pro které to bylo první seznámení s touto nelehkou rolí.

Snipers bílí:

Nikolas Polovčík, Kuba Knap, Mety Honzík, Ondra Pospíšil, Dominik Rojka, Adam John, Alice Johnová, Ríša Šenekl

Snipers modří:

Dominik Procházka, Vojta Kolář, Honza Kočí, Tomáš Světlík, Vojta Tomšíček, Adam Joura, Zdeněk Řezáč