PelhřimovSnipers
Odehráno
so 7. 1. 2023 10:30 @ SH Na Bouchalkách Žďár n/S., 2. liga juniorů - skupina 5, 12. kolo

Bitva o první místo vyzněla jasně pro Třebíč

První výzva v novém roce čekala na naše juniory v podobě výjezdu do Žďáru nad Sázavou. V prvním zápase se utkali Snipeři s vedoucím celkem ligy - Spartakem Pelhřimov. Ve druhém utkání změřily své síly s domácím týmem Hrochů.

S vedoucím celkem ligy Spartakem Pelhřimov otevřeli třebíčští účet utkání gólem z čepele Marka Mašeji. V první třetině se ale podařilo soupeři vyrovnat a ještě zvrátit stav utkání na svou stranu. Tři sekundy před koncem první části ale přišlo vyloučení Matyáše Havelky, které 40 vteřin po začátku druhé třetiny dokázal Vojtěch Jahoda využít. Snipeři převzali otěže zápasu a hře už dominovali. Ve druhé části dokázal Jahoda vstřelit ještě dvě branky a zkompletoval tak hattrick. V třetí části přidali ještě góly Kulhánek, Korba a ještě jeden Jahoda. Junioři si tak s přehledem poradili se svým soupeřem a brali 3 body za vítězství 7:2.

V druhém zápase vyzvali domácí Hippos. Vedení Sniperům daroval Antonín Sejkora vlastním gólem. Už první třetina dopadla jasně lépe pro naše juniory, kteří se ujali vedení 4:0. Hlavní podíl na tom měli Matějové - Skála a Kulhánek, kteří zaznamenali po dvou bodech. Druhá část přinesla ještě více branek. Zatímco pro Hippos první dvě, Snipeři jich vsítili hned pět. V třetí třetině už jen upravil na konečných 10:2 Lukáš Bartes a třebíčští junioři si tak po dvou vydařených utkáních odváží 6 bodů a 1. místo v tabulce.