Starší žáci B

Snipers tour de France vrcholí
20. duben 2021

Snipers tour de France vrcholí

Na základě korona virové krize se sportovní život v České republice takřka zastavil. Výjimkou se staly sporty profesionální, které mohly fungovat za zvláštních opatření. Amatérský kolektivní sport prakticky od října 2020 přestal existovat a nyní se postupnými krůčky začíná vracet. Díky těmto problémům rozjeli florbaloví Snipeři sportovní aktivity pro jednotlivce tak, aby splňovali veškerá vládní opatření. A právě tento týden vrcholí probíhající soutěž Snipers tour de France.
Celý článek ›
Konečně znovuzahájení tréninků
14. duben 2021

Konečně znovuzahájení tréninků

Na základě vládních opatření jsou společné tréninky opět spuštěny, i když tedy pouze ve venkovním prostřední a aktuálně po dvojicích. K další změně vládních opatření by mělo dojít koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne!
Celý článek ›
Naše děti mají obrovské možnosti
8. duben 2021

Naše děti mají obrovské možnosti

Růže mezi trny i tak by se dalo charakterizovat postavení této sympatické ženy ve vedení Snipers. Je jediná zástupkyně křehkého pohlaví mezi muži, i přesto, nebo právě proto, je nedílnou součástí klubu a hlavně je neskutečně pracovitou spojkou mezi rodiči a vedením florbalistů. Potkávat ji můžete nejen při domácích utkáních, kdy všechny vřele uvítá, ale její dílo si pochvalovala třeba i více jak dvoustovka hostů na loňském Snipers plese, který zorganizovala na výbornou. Řeč není o nikom jiném než o naší Hance Jahodové.
Celý článek ›
Snipers tour de France
30. březen 2021

Snipers tour de France

Pranostika praví: Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Ale Snipeři praví: Dost, už toho lenošení bylo a jdeme ven! Vzhledem k pokračující pandemické situaci, kdy je návrat do hal v nedohlednu a po velkém úspěchu soutěže „severská jízda“, se opět na měsíc duben chystá další soutěž. Se zřetelem k tomu, že při severské jízdě byla jízda na kole využívaná jako druhá nejpočetnější disciplína, tak bereme toto v potaz a soutěž bude připravena na míru cyklistům. Je tu totiž nejsledovanější a nejpopulárnější cyklistický závod: „Snipers tour de France“.
Celý článek ›
Je to výzva se vším všudy
25. březen 2021

Je to výzva se vším všudy

Přišel, viděl a začal se odborně vzdělávat, aby svým dětem mohl co nejvíce dát, přesněji poradit v jejich florbalovém růstu. Z nevinné snahy pomoci svým dětem, se vyklubala velká láska a netrvalo dlouho a Pavel Nesnídal získal angažmá u mladých Sniperů. Od té doby je již neodmyslitelnou součástí vyrůstajících dětí v Třebíči, kde se od letošní sezóny stal i šéftrenérem klubu. Klubu se kterým už navštívil i „mekku“ florbalu, tedy turnaje ve Švédsku a Finsku a k tomu se stal regionálním trenérem kraje Vysočina. Nyní jsme si jej pozvali ke krátkému rozhovoru.
Celý článek ›
Florbal mi nevzal vůbec nic (aneb čtvrtý mušketýr)
15. březen 2021

Florbal mi nevzal vůbec nic (aneb čtvrtý mušketýr)

Muž, který se dostal k florbalu „jako slepý k houslím“. Florbal nikdy nehrál, pokud nepočítáme zápasy rodičů proti svým ratolestem, přesto si jeho srdce florbal získal a učaroval natolik, že je prakticky tím „čtvrtým mušketýrem“ a jedním z nejdůležitějších článků v klubu. Pracuje v tichosti a v pozadí, záři reflektorů poznává akorát při zápasech mužského A týmu, kde vykonává funkci vedoucího mužstva. Po představení třech mušketýrů, Vám představujeme nejstaršího a v pořadí čtvrtého nejdéle sloužícího Snipera, klubového barda pana Ladislava Bazalu, alias Laďu.
Celý článek ›
Snipers tour de France se odkládá
4. březen 2021

Snipers tour de France se odkládá

Oproti původnímu plánu odstartovat soutěž „Snipers tour de France“ v pátek 5. března 2021, jsme bohužel nuceni skrz vládní opatření, přesunout začátek startu na čtvrtek 1. dubna 2021. Tím pádem bude soutěž v termínu 1. až 23. dubna 2021.
Celý článek ›
Snipers tour de France
26. únor 2021

Snipers tour de France

Pranostika praví: Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Ale Snipeři praví: Dost, už toho lenošení stačilo! Vzhledem k pokračující pandemické situaci, kdy je návrat do hal v nedohlednu a po velkém úspěchu soutěže „severská jízda“, se opět na měsíc březen chystá další soutěž. Se zřetelem k tomu, že při severské jízdě byla jízda na kole využívaná jako druhá nejpočetnější disciplína, tak bereme toto v potaz a soutěž bude připravena na míru cyklistům. Je tu totiž nejsledovanější a nejpopulárnější cyklistický závod: „Snipers tour de France“.
Celý článek ›
Třetí z mušketýrů
25. únor 2021

Třetí z mušketýrů

Píše se rok 2004 a na florbalové mapě se objevuje nový klub - Snipers Třebíč. Za svoji poměrně krátkou dobu působení se stal hegemonem na Vysočině. Ve svých řadách má poslední „tři mušketýry“, tři hráče, kteří v klubu působí od jeho počátků. Naše klubová redakce je oslovila a dala jim několik stejných otázek. Třetím do party „tří mušketýrů“ klubu a posledním ze tří hráčů, kteří ve Sniperech působí od samotného založení Snipers Třebíč a se kterým vám přinášíme rozhovor, je osobnost každým coulem. Člověk, na kterého platí moře charakteristik. Jen namátkou například: blázen (v dobrém slova smyslu), všeuměl, parťák, showman, občas sice rapl, ale taky a hlavně ochotný, vstřícný a nezapomenutelný člověk, na kterého po prvním setkání s ním, už nikdy v životě nezapomenete. Prostě „zlatý kluk“. Přečtěte si povídání s Josefem „Pepínem“ Pařízkem.
Celý článek ›

Rozpis tréninků

pondělí17:15 - 18:30
SH Horka - Domky
středa6:00 - 7:00
SH Spartak Třebíč
skills
středa (sudý týden)
18:00 - 19:30
SH Spartak Třebíč
středa (lichý týden)
18:00 - 19:00
SH Horka - Domky
kompenzace
pátek19:00 - 20:30
SH Horka - Domky

Naši trenéři

Skála Milan Hlavní trenér
Nesnídal Pavel Asistent trenéra
Černý Kamil Asistent trenéra