Muži A

Neděle 21. listopad 2021
Národní liga východ, 11. kolo
6:5pn
2:2, 2:1, 1:2
TROOPERS Snipers Třebíč
Neděle 14. listopad 2021
Národní liga východ, 10. kolo
5:4
2:0, 0:2, 3:2
FbK TJ Svitavy Snipers Třebíč
Sobota 6. listopad 2021
Národní liga východ, 9. kolo
4:7
0:4, 2:1, 2:2
FbK Horní Suchá Snipers Třebíč
Ve Svitavách už to Sniperům nevyšlo
16. listopad 2021

Ve Svitavách už to Sniperům nevyšlo

Los Národní ligy poslal v desátém kole florbalisty třebíčských Sniperů do Svitav, které v letošním ročníku soutěže doposud nepoznaly pocit vítězství. Ovšem liga je výsledkově vyrovnaná, a navíc svitavští zrovna nepatří k oblíbeným soupeřům Sniperů.
Celý článek ›
Snipeři pokračují ve vítězné šňůře
9. listopad 2021

Snipeři pokračují ve vítězné šňůře

Základní část letošní florbalová sezóny NL-východ je téměř v polovině. Nejzazší venkovní utkání jeli Snipeři odehrát v sobotu 6. 11. 2021 do Horní Suché, města vzdáleného od polských hranic co by kamenem dohodil. Třebíč vstupovala do zápasu jako jasný favorit a mohla navázat na vítěznou šňůru trvající již od třetího kola. Domácí Horní Suchá se letos trápí na předposledním místě. Mírnou útěchou pro ni mohly být body z posledního kola, kdy zdemolovala poslední Svitavy 13-ti brankami.
Celý článek ›
Derby pro Milánka s vítězným bonusem pro Snipery
31. říjen 2021

Derby pro Milánka s vítězným bonusem pro Snipery

8. kolo florbalové Národní ligy věnovali Snipeři nemocnému Milánkovi Řezáčovi. Za účasti rodiny Řezáčových a ve skvělé atmosféře nastoupili k utkání týmy Snipers Třebíč a Spartaku Pelhřimov s doprovodem nejmladších třebíčských florbalových nadějí. Nad utkáním převzala záštitu senátorka, paní Hana Žáková. Po slavnostním nástupu týmů předali zástupci obou klubů a paní senátorka rodině Milánka darovací šeky spolu s propagačními předměty obou klubů klubovým a dresem Snipers pro malého Milánka.
Celý článek ›
Snipeři ukázali týmovou sílu
26. říjen 2021

Snipeři ukázali týmovou sílu

Los 7. kola Národní ligy poslal třebíčské florbalové Snipery na Slovácko. Proti Spartaku Hluk se jim v minulosti příliš nedařilo a tuto skutečnost chtěli tentokrát změnit. Minimálně se o to pokusit.
Celý článek ›
Snipeři navlékli na šňůru vítězství čtvrtý korálek
18. říjen 2021

Snipeři navlékli na šňůru vítězství čtvrtý korálek

V 6.kole národní ligy se florbaloví Snipeři představili podruhé v sezóně na domácím hřišti. Soupeřem jim byl silný tým ostravského MVILu. Třebíčští šli do utkání s touhou a cílem navázat na kvalitní výkony z minulých kol a pokračovat ve sbírání tolik důležitých bodů do ligové tabulky.
Celý článek ›
Snipers vyloupili i Kopřivnici
12. říjen 2021

Snipers vyloupili i Kopřivnici

Kompletní 5. kolo florbalové Národní ligy - východ se odehrálo v sobotu 9. 10. 2021 během několika málo večerních hodin. Snipeři absolvovali jeden z nejdelších výjezdů této sezóny a v 19:00 hod nastoupili na palubovku v Kopřivnici. Bilance vzájemných zápasů z této haly hovořila mírně ve prospěch Třebíče, nicméně covidová pauza zaúřadovala i ve florbale, jednotlivé týmy jsou málo čitelné a výsledky nepředvídatelné.
Celý článek ›
Snipers podruhé v řadě naplno bodovali
5. říjen 2021

Snipers podruhé v řadě naplno bodovali

První domácí zápas letošní sezóny a zároveň 4. kolo ligy Snipeři odehráli o víkendu proti soupeři z Opavy. Třebíčští florbalisté chtěli navázat na výhru nad Aligátory z Klobouků, tým z Moravskoslezského kraje si v posledním kole rovněž připsal po třech bodech, když Horní Suchou tříbrankovým rozdílem (6:3) vyprovodil zpátky k hranicím. Ještě před samotným utkáním převzal gólman domácího týmu Petr Brestovský pamětní plaketu za 200 ligových utkání v A týmu Snipers Třebíč.
Celý článek ›
Aligátoři si na Sniperech vylámali zuby
27. září 2021

Aligátoři si na Sniperech vylámali zuby

Třetí kolo letošní sezóny a zároveň třetí venkovní zápas v řadě absolvovali hráči Snipers Třebíč v sobotu 25.9.2021 na známé půdě sportovní haly v Křenovicích s Aligators Klobouky. Třebíč byla před zápasem po dvou těsných nezdarech z Hranic a Rožnova pod Radhoštěm bodově na nule. Naopak svěřenci Jakuba Gremmela díky těsné výhře z předešlého víkendu nad Horní Suchou už chuť vítězství ochutnali. Z předešlých let a vzájemných zápasů bylo jasné, že se na palubovce sejdou papírově rovní soupeři.
Celý článek ›
Rožnovské hodiny Sniperům smutně bily
21. září 2021

Rožnovské hodiny Sniperům smutně bily

Ke druhému kolu NL zajížděli florbaloví Snipeři do Rožnova pod Radhoštěm. Vlivem různých okolností se namísto zkušených matadorů (Mátl, Janata, Dlabač, Sýkora, Picmaus) v základní sestavě představili nadějní junioři, a protože se těsně před odjezdem zranil i gólman Bazala, odjížděli modrobílí na daleké Valašsko s osamoceným Brestovským.
Celý článek ›

Rozpis tréninků

DenČas
Místo
Pondělí20:00 - 21:00
hala Horka-Domky
Úterý17:30 - 18:30
Saly´s center
Středa19:30 - 21:00
hala Horka-Domky
Pátek20:00 - 21:30
hala Spartak

Naši trenéři

Kelbler Michal Hlavní trenér
Pazderník Michal Asistent trenéra
Brestovský David Asistent trenéra
Bazala Ladislav Vedoucí týmu