Muži A

Sobota 10. říjen 2020
Národní liga, 5. kolo
3:2
2:0, 1:1, 0:1
Snipers Třebíč Spartak Pelhřimov
Neděle 4. říjen 2020
Národní liga, 4. kolo
2:7
1:1, 1:4, 0:2
Snipers Třebíč FBK Spartak Hluk
Neděle 27. září 2020
Národní liga, 3. kolo
11:6
4:0, 3:3, 4:3
1. MVIL Ostrava Snipers Třebíč
Třetí z mušketýrů
25. únor 2021

Třetí z mušketýrů

Píše se rok 2004 a na florbalové mapě se objevuje nový klub - Snipers Třebíč. Za svoji poměrně krátkou dobu působení se stal hegemonem na Vysočině. Ve svých řadách má poslední „tři mušketýry“, tři hráče, kteří v klubu působí od jeho počátků. Naše klubová redakce je oslovila a dala jim několik stejných otázek. Třetím do party „tří mušketýrů“ klubu a posledním ze tří hráčů, kteří ve Sniperech působí od samotného založení Snipers Třebíč a se kterým vám přinášíme rozhovor, je osobnost každým coulem. Člověk, na kterého platí moře charakteristik. Jen namátkou například: blázen (v dobrém slova smyslu), všeuměl, parťák, showman, občas sice rapl, ale taky a hlavně ochotný, vstřícný a nezapomenutelný člověk, na kterého po prvním setkání s ním, už nikdy v životě nezapomenete. Prostě „zlatý kluk“. Přečtěte si povídání s Josefem „Pepínem“ Pařízkem.
Celý článek ›
Druhý z mušketýrů
23. únor 2021

Druhý z mušketýrů

Píše se rok 2004 a na florbalové mapě se objevuje nový klub - Snipers Třebíč. Za svoji poměrně krátkou dobu působení se stal hegemonem na Vysočině. Ve svých řadách má poslední „tři mušketýry“, tři hráče, kteří v klubu působí od jeho počátků. Naše klubová redakce je oslovila a dala jim několik stejných otázek. Dnes vám přinášíme rozhovor s druhým ze „tří mušketýrů“ klubu, dalším ze tří hráčů, kteří ve Sniperech působí od samotného založení Snipers Třebíč. Přečtěte si povídání s gólmanským doyenem Petrem Brestovským:
Celý článek ›
První z mušketýrů
22. únor 2021

První z mušketýrů

Píše se rok 2004 a na florbalové mapě se objevuje nový klub - Snipers Třebíč. Za svoji poměrně krátkou dobu působení se stal hegemonem na Vysočině. Ve svých řadách má poslední „tři mušketýry“, tři hráče, kteří v klubu působí od jeho počátků. Naše klubová redakce je oslovila a dala jim několik stejných otázek. Prvním mušketýrem nemůže být nikdo jiný, než „jednička klubu“. Ten, který má prsty ve většině věcí, které se v klubu dějí od jeho vzniku až po současnost. Ve florbale už snad vyzkoušel úplně všechno co jde, přesněji: sekretář, předseda, manažer, hráč, rozhodčí a trenér. Každý nejspíš už tuší, že jsme si na paškál nemohli pozvat nikoho jiného než Michala Pazderníka, kterému nikdo jinak neřekne než Mišák.
Celý článek ›
Tři mušketýři
17. únor 2021

Tři mušketýři

Píše se rok 2004 a na florbalové mapě se objevuje nový klub - Snipers Třebíč. Za svoji poměrně krátkou dobu působení se stal hegemonem na Vysočině. Ve svých řadách má poslední „tři mušketýry“, tři hráče, kteří v klubu působí od jeho počátků. Naše klubová redakce je oslovila a dala jim několik stejných otázek.
Celý článek ›
Severská jízda 2021
17. únor 2021

Severská jízda 2021

Letošní jízda na sever se stala ojedinělou jízdou, kterou v dějinách sportu nikdo nepamatuje. Vzhledem k pandemické situaci na celém světě byl turnaj ve švédském Göteborgu, tak jako spousta akcí, zrušen. To ovšem Sniperům nezabránilo v tom, aby tuto cestu absolvovali alespoň virtuálně!
Celý článek ›
Medaile města pro Jardu Čečka!!!
15. únor 2021

Medaile města pro Jardu Čečka!!!

Tak jako na hřišti, tak i v osobním životě. Přesně takto se zachoval Jarda Čeček, který ukázal v dnešní době málo vídaný kousek. Gesto fair-play, kterým si zasloužil uznání i ocenění z rukou starosty města Třebíče pana Pacala. Jardo, smekáme a přikládáme článek z Třebíčského zpravodaje.
Celý článek ›
PF2021
21. prosinec 2020

PF2021

Klub Snipers Třebíč děkuje všem hráčům, členům, partnerům a příznivcům za spolupráci v letošním obtížném roce a přeje krásné a klidné prožití vánočních svátků, pevné zdraví, hodně štěstí v osobním životě a co nejvíce florbalové radostni v roce 2021.
Celý článek ›
Derby bez diváků přineslo body Sniperům
14. říjen 2020

Derby bez diváků přineslo body Sniperům

Derby Vysočiny mělo být utkáním, kde se tradičně v Třebíči spojí s charitativní akcí a přispěje se na nemocné dítě. Dále se očekávala velká návštěva diváků na utkání. Nic z toho nakonec nebyla pravda, protože kvůli vládnímu opatření se muselo hrát bez diváků. Bitvu o krále Vysočiny, jak v Pelhřimově toto utkání označili, alespoň živě přenášela Snipers TV. A jak radno, cestu si našlo k přímému přenosu něco okolo 150 rodin..
Celý článek ›

Rozpis tréninků

úterý18:30 - 19:30
Saly´s center
posilovna
středa19:30 - 21:00
SH Horka - Domky
pátek20:00 - 21:30
SH Spartak Třebíč

Naši trenéři

Kelbler Michal Hlavní trenér
Brestovský David Asistent trenéra
Pazderník Michal Asistent trenéra
Bazala Ladislav Vedoucí týmu