Muži A

Sobota 10. říjen 2020
Národní liga, 5. kolo
3:2
2:0, 1:1, 0:1
Snipers Třebíč Spartak Pelhřimov
Neděle 4. říjen 2020
Národní liga, 4. kolo
2:7
1:1, 1:4, 0:2
Snipers Třebíč FBK Spartak Hluk
Neděle 27. září 2020
Národní liga, 3. kolo
11:6
4:0, 3:3, 4:3
1. MVIL Ostrava Snipers Třebíč
Snipers tour de France v cíli
27. duben 2021

Snipers tour de France v cíli

Pomaličku, ale přesto se již začíná probouzet skupinový sportovní život v republice. Takže lepší načasování cíle soutěže Snipers Tour de France si florbalisté ani nemohli vymyslet. Protože na souboje o vzácné trikoty Snipeři pomalu navazují venkovními tréninky s florbalkami – KONEČNĚ! Pojďme si shrnout cyklisticko-běžeckou soutěž třebíčských florbalistů.
Celý článek ›
Snipers tour de France vrcholí
20. duben 2021

Snipers tour de France vrcholí

Na základě korona virové krize se sportovní život v České republice takřka zastavil. Výjimkou se staly sporty profesionální, které mohly fungovat za zvláštních opatření. Amatérský kolektivní sport prakticky od října 2020 přestal existovat a nyní se postupnými krůčky začíná vracet. Díky těmto problémům rozjeli florbaloví Snipeři sportovní aktivity pro jednotlivce tak, aby splňovali veškerá vládní opatření. A právě tento týden vrcholí probíhající soutěž Snipers tour de France.
Celý článek ›
Konečně znovuzahájení tréninků
14. duben 2021

Konečně znovuzahájení tréninků

Na základě vládních opatření jsou společné tréninky opět spuštěny, i když tedy pouze ve venkovním prostřední a aktuálně po dvojicích. K další změně vládních opatření by mělo dojít koncem tohoto nebo začátkem příštího týdne!
Celý článek ›
Naše děti mají obrovské možnosti
8. duben 2021

Naše děti mají obrovské možnosti

Růže mezi trny i tak by se dalo charakterizovat postavení této sympatické ženy ve vedení Snipers. Je jediná zástupkyně křehkého pohlaví mezi muži, i přesto, nebo právě proto, je nedílnou součástí klubu a hlavně je neskutečně pracovitou spojkou mezi rodiči a vedením florbalistů. Potkávat ji můžete nejen při domácích utkáních, kdy všechny vřele uvítá, ale její dílo si pochvalovala třeba i více jak dvoustovka hostů na loňském Snipers plese, který zorganizovala na výbornou. Řeč není o nikom jiném než o naší Hance Jahodové.
Celý článek ›
Snipers tour de France
30. březen 2021

Snipers tour de France

Pranostika praví: Březen, za kamna vlezem. Duben, ještě tam budem. Ale Snipeři praví: Dost, už toho lenošení bylo a jdeme ven! Vzhledem k pokračující pandemické situaci, kdy je návrat do hal v nedohlednu a po velkém úspěchu soutěže „severská jízda“, se opět na měsíc duben chystá další soutěž. Se zřetelem k tomu, že při severské jízdě byla jízda na kole využívaná jako druhá nejpočetnější disciplína, tak bereme toto v potaz a soutěž bude připravena na míru cyklistům. Je tu totiž nejsledovanější a nejpopulárnější cyklistický závod: „Snipers tour de France“.
Celý článek ›
Je to výzva se vším všudy
25. březen 2021

Je to výzva se vším všudy

Přišel, viděl a začal se odborně vzdělávat, aby svým dětem mohl co nejvíce dát, přesněji poradit v jejich florbalovém růstu. Z nevinné snahy pomoci svým dětem, se vyklubala velká láska a netrvalo dlouho a Pavel Nesnídal získal angažmá u mladých Sniperů. Od té doby je již neodmyslitelnou součástí vyrůstajících dětí v Třebíči, kde se od letošní sezóny stal i šéftrenérem klubu. Klubu se kterým už navštívil i „mekku“ florbalu, tedy turnaje ve Švédsku a Finsku a k tomu se stal regionálním trenérem kraje Vysočina. Nyní jsme si jej pozvali ke krátkému rozhovoru.
Celý článek ›
A je dobojováno! :-(
17. březen 2021

A je dobojováno! :-(

Na včerejším jednání Výkonného výboru ČF bylo rozhodnuto o nepokračování celostátních soutěžích v sezoně 2020/2021. Přestože se Komise soutěží a VV ČF snažili nalézt různé scénáře pro prostupnost soutěží zejména celostátních soutěží, tak s ohledem na současnou epidemiologickou situaci a stav soutěží bylo rozhodnuto o uzavření postupů a sestupů v celostátních soutěžích v probíhající sezoně.
Celý článek ›
Florbal mi nevzal vůbec nic (aneb čtvrtý mušketýr)
15. březen 2021

Florbal mi nevzal vůbec nic (aneb čtvrtý mušketýr)

Muž, který se dostal k florbalu „jako slepý k houslím“. Florbal nikdy nehrál, pokud nepočítáme zápasy rodičů proti svým ratolestem, přesto si jeho srdce florbal získal a učaroval natolik, že je prakticky tím „čtvrtým mušketýrem“ a jedním z nejdůležitějších článků v klubu. Pracuje v tichosti a v pozadí, záři reflektorů poznává akorát při zápasech mužského A týmu, kde vykonává funkci vedoucího mužstva. Po představení třech mušketýrů, Vám představujeme nejstaršího a v pořadí čtvrtého nejdéle sloužícího Snipera, klubového barda pana Ladislava Bazalu, alias Laďu.
Celý článek ›
Snipers tour de France se odkládá
4. březen 2021

Snipers tour de France se odkládá

Oproti původnímu plánu odstartovat soutěž „Snipers tour de France“ v pátek 5. března 2021, jsme bohužel nuceni skrz vládní opatření, přesunout začátek startu na čtvrtek 1. dubna 2021. Tím pádem bude soutěž v termínu 1. až 23. dubna 2021.
Celý článek ›

Rozpis tréninků

úterý18:30 - 19:30
Saly´s center
posilovna
středa19:30 - 21:00
SH Horka - Domky
pátek20:00 - 21:30
SH Spartak Třebíč

Naši trenéři

Kelbler Michal Hlavní trenér
Pazderník Michal Asistent trenéra
Brestovský David Asistent trenéra
Bazala Ladislav Vedoucí týmu