Zrušení turnaje

Dnešní turnaj st. žáků je zrušený.

Liga st. žáků pokračuje

Po 14 dnech se vydali st. žáci Sniperů opět na turnaj do Okříšek. Tentokrát je čekali o poznání silnější soupeři. Nejdříve se utkali s Jihlavou, které v prvním měření sil podlehli 13:2, aby se v druhém dnešním zápase postavili jednoznačnému favoritu soutěže - Okříškám.

Další turnaj, tentokrát v Okříškách

starsi_zaci_okrisky

Další, v pořadí třetí, turnaj odehráli st. žáci v nedalekých Okříškách. V malé hale je čekal vyrovnaný zápas s JeMoBu a zápas se zlepšujícím se B-týmem Okříšek. Oproti minulému zápasu se razantně snížil počet omluvenek a tak tým jel v silné sestavě.

Druhý turnaj st. žáků

starsi_zaci_pelhrimov

K dalším zápasům vyrazili st. žáci do nedaleké Třeště, aby změřili síly s dalšími favority soutěže z Pelhřimova a Jihlavy. Aby toho nebylo málo, tak se sešlo ještě velké množství omluvenek a tak na zápasy odjelo jen 9 hráčů z toho jen 7 lidí do pole.

První zápasy starších žáků v sezóně

strzi16 17web

Jako první se v nové sezóně na domácí půdě představil tým starších žáků. Tým prošel přes léto zásadní přestavbou, na turnaji se představil nový trenér a také většina nových hráčů. Kategorii st. žáků hrají hráči ve věku 11-14 let, věkový průměr týmu Snipers byl lehce přes 12 let. Je tedy jasné, že se skládá úplně nový a momentálně velice mladý tým.

Malé ohlédnutí!

Jen malé ohlédnutí za turnajem starších žáků, který se konal 1.3.2015 v Okříškách. Na tomto turnaji mladí Snipers hráli se Spartakem Pelhřimov (4:1) a FBŠ Jihlava (10:8).

První výhra

Gratuluji starším žákům k první výhře na turnaji. Oba dva zápasy byly odehrány v dobré formě a velké uznání novému gólmanovi!!!

Starší žáci budou třetí!

Poslední turnaj základní části Ligy starších žáků se konal na SH ZŠ HORKA-DOMKY 23.3.2014, pořádajícím byl klub PSKC Okříšky.

Našimi soupeři byli týmy ze středu tabulky, Sokol Erupting Dragons Havl. Brod  a Spartak Pelhřimov.