Druhé a třetí místo Snipers přípravky ve Žďáru

foto2

První březnovou neděli se naši nejmenší Snipeři vydali na turnaj do Žďáru nad Sázavou.

Chřipkové období stále ještě neskončilo, takže se opět sešlo velké množství omluvenek. Tentokrát i z řad brankářů, které mimořádně zastoupil Ríša za tým bílých a Zbyněk za modré. Oba si s touto nelehkou situací poradili velmi dobře, pochytali co se dalo. A nakonec se i podařilo postavit dva vyrovnané týmy se dvěma lajnami.

Za bílé nastoupila v první lajně Ema, Ondra a Maty, v druhé Dominik, Mety a Kuba Knap. Kromě Emy a Ondry je všem klukům teprve šest roků, na hřišti si už ovšem počínají velmi zkušeně a nebojácně. A proto taky tři ze čtyř zápasů skončilo výhrou bílých a celkovým druhým místem na turnaji. Svůj první a moc hezký turnajový gól si dnes vstřelil Mety Honzík a měl z něj opravdovou radost. Góly ale dali i všichni ostatní bílí snajpři, zejména Dominik na hřišti řádil a soupeři většinou jen koukali.

První lajnu modrých snajprů vedl Nikolas, Max a Kuba Pavlíček, druhou Vojta s Tomem Hotovým a Tomíkem Brumlou. I modrým se dařilo a dvě vítězství jsou toho důkazem. Největším střelcem dnešního turnaje byl bezesporu Nikolas. Všechny jeho góly jsem nezvládl ani spočítat, bylo jich mnoho. Střídání pro něj bylo jen nutnost, nejradši by odběhal celých 10 minut na hřišti. Ale to vlastně i Vojta a Tomáš a Kuba a všichni ostatní z obou týmů. Na příští sezónu zkusím navrhnout, ať přípravka hraje 3 x 20 minut, tak jako chlapi :o)

Opět byla radost sledovat naše nejmenší snajpry, jak si všichni turnaj užívají. Rodiče fandili a povzbuzovali. Já jako trenér i rodič jsem si turnaj užil dvojnásobně. Děkuji rodičům za podporu a všem nemocným snajprům přeji brzké uzdravení. Do posledního turnaje sezóny zbývají tři týdny, tak ať jsme v plné sestavě! Jakub