Domácí turnaj Snipers přípravky

IMG 20200215 105629

Sobotní únorový turnaj proběhl v domácím prostředí sportovní haly na Horka-Domky v Třebíči.

Turnaj bohužel poznamenala velká marodka a týmy modrých a bílých snapjrů tedy nebyly ve svých obvyklých a sehraných sestavách. Vzhledem k silné základně v kategorii připravek jsme ale i tak postavili dvě lajny v každém týmu a na zápasy se soupeři z Dačic a Kněžic jsme se všichni těšili. Celkově se v hale sešlo pět týmů.

Bílým se dařilo, první lajna v čele s Ríšou, Tomem a Vojtou Tomšíčkem táhla celý tým a v hráčích bylo vidět nadšení a velké odhodlání. Ve druhé lajně bojoval šikovný Nikolas s Kubou Pavlíčkem a Metym. Bránu bílých jistil svými zákroky Kuba Vyskočil.

Modrým promíchání lajn sedlo méně. V první lajně vedené Emčou chyběli její věrní spoluhráči Kryštof a Ondra, které nahradili mladší snajpři Maty Válek a Vojta Katovský. Druhou lajnu držel Patrik se svými dělovými střelami, Kuba Knap a Zbyněk. A nesmím zapomenout na našeho nejmenšího snajpříka Damíka se svým nezaměnitelným bojovným stylem. Bránu modrých střežil Martin a neměl to vůbec jednoduché, střel na něj letělo opravdu hodně. Nicméně všichni se snažili a zápasy s oběma týmy z Dačic byly herně i výsledkově velmi vyrovnané.

Nejsehranějším týmem dnes byli Orli z Kněžic. Na všechny týmy vlítli doslova jako orli a nikomu nic nedarovali. Kněžice mají letos opravdu skvělou partu kluků, kterým to jde a nezaleknou se ani soupeřů z vyšší kategorie elévů, se kterými se také na turnajích už setkávají. Oba týmy snajprů s nimi ale bojovali do posledních vteřin a za to je musím všechny pochválit.

Děkuji rodičům za povzbuzování a za pomoc při organizaci turnaje. Těšíme se na další utkání a to už za dva týdny ve Žďáru nad Sázavou. Jakub

 

Nemáte práva potřebná pro přidání komentáře.