Nejlepší byla Eliška

webpriprNa další turnaj přípravky jsme se tentokrát museli vydat do vzdálené Bystřice nad Pernštejnem. Pro mnoho hráčů a hráček to znamenalo jeden z prvních turnajů.

Nejnovější posila týmu, Eliška, která měla před sebou svůj první turnaj v životě, byla dle maminky dost nerovzní už na parkovišti, kde jsme měli všichni sraz. Jelikož jsme měli dosti vysokou marodku hráčů, termín turnaje se nám vůbec nehodil a trenéři museli v sestavách hodně improvizovat, protože na střídání v každém družstvu byl jenom jeden člen týmu.

Po příjezdu jsme zjistili, že náš turnaj bude opožděn, a tak jsme sešli o poschodí níže do baru, kde se děti posilnily limonádami a pánové zkoukli v televizi obří slalom v lyžování. Po uplynutí posunutého času jsme konečně začli hrát a na Elišce nebyla nervozita vůbec znát a dokonce se stala nejlepší střelkyní ve svém družstvu. Nejzkušenější hráč družstva, Davča Vávra, tentokrát vyměnil florbalku za kasu a ukazoval všem své dokonalé zákroky v brance kde chytal jeden míček za druhým. Všichni hráči podávali neuvěřitelné výkony a tím jim byla odměna, že ve všech zápasech byli všem družstvům vyrovnanými soupeři.

Ve družstvu modrých byl nejlepší střelec Olda Navrátil. Bohužel jsem zde měli jedno menší zranění , když Matyáš dostal míčkem do rtu. Musel být ošetřen a tím už trenér Pavel neměl žádné hráče na střídání. Ale, poradil si jako zkušený trenér a po bojovném výkonu se vrátil Matyáš zpět do hry. Na oplátku za způsobenou újmu jim bylo na závěr velké vítězství.

Rodičům děkujeme za velké povzbuzování, hlasivky vás všech byly hodně slyšet :-). Na dětech bylo vidět, ze si to náramně užily. Všem dětem moc děkuji za skvělé výkony. Jsem na vás pyšný. Mejla

Nemáte práva potřebná pro přidání komentáře.