První turnaj přípravek dopadl skvěle!

A už i ti nejmladší a nejmenší mají za sebou první turnaj v letošní sezóně. Jeden z nejlepších útočníků přípravky se rozhodl, že vymění florbalku za kasu a tak si i on, jakožto „dlouholetý“ ostřílený hráč, vyzkoušel, jaké to je, když musí všechny míčky, které se na brankáře pálí, pochytat.

Snipeříci opět nezklamali

Sobota 11.3. byla opět turnajovým dnem. Námi pořádané zápasy se odehrávaly opět v odpoledních hodinách na hale Horka Domky, aby mohly děti přejít na Spartak a podpořit naše muže v 3. zápase Play-off proti Havířovu, který se bohužel nevydařil tak, jak si trenér

Snipers vždy a všude :-)

4.3. oslavil své 9. narozeniny velmi talentovaný hráč Vojta Vávra. Florbal ve Snipers miluje a jak se říká: "Láska prochází žaludkem", nebylo o volbě designu narozeninového dortu pochyb :-)

Přejeme ti Vojtíšku, aby se ti splnily tvé sny a ať v životě děláš převážně věci, které tě dělají šťastným!

Vojtík 9 let

Domácí turnaj Přípravek

14.ledna přivítali ve své domovské hale na základní škole Horka Domky třebíčští Snipeříci pouze dva týmy – Okříšky a Okříšky-Rudíkov. Druhý zmiňovaný tým není tabulkovým soupeřem, ale dohlásil se dodatečně. Všichni zúčastnění mi určitě dají za pravdu, že jsme rádi, že tomu tak nakonec bylo, protože jinak by nebylo proti komu vlastně hrát. A proč?

Smolná tyčkohra a párek v rohlíku


tak by se dal s nadsázkou pár slovy vystihnout nedělní turnaj ve Žďáře nad Sázavou, kam jsme vyrazili v neděli 6.11., jednoho z týmů přípravky. Pro druhé by se hodil titulek "Vystřílel si florbalku" :-)
 
Ale proto, že toto Vám o turnaji mnoho nepoví, dáme si to hezky popořádku a kdo chce zjistit pointu, musí se k ní pročíst :-)