Vstup do sezóny má B tým za sebou

V neděli zahájil sezónu nově sestavený tým béčka Snipers Třebíč. Jádro tohoto týmu tvoří především bývalí hráči Okříšek, kteří během letní přestávky houfně podepisovali přestupový formulář. Dále mančaft doplnilo několik hráčů áčka, céčka a juniorky, o různorodost tak rozhodně nouze nebyla.

Béčko odstartovalo sezonu

Tak už i mužská "rezerva" má za sebou první boje v Lize Vysočiny mužů.

V sobotu zajížděl tým složený z kmenových hráčů béčka, juniorů a hráčů z A týmu Janatou s Pokorným do Třeště, kde jim v cestě za šesti body stáli hráči z SK Juvenis Přibyslav a Sklo Bohemia Světlá n/S.

Snipers Třebíč B - SK Juvenis Přibyslav 11:5 (4:3)(2:1)(5:1)

Zápas se nesl v duchu střelecké formy legendy Pazderníka a problémů v zakončení "juniorské" lajny. Zatímco první, zkušenější, pětka proměňovala většinu šancí, které si vytvořila, druhá pětka se nemohla zbavit střelecké smůly, a naopak inkasovala. Naštěstí byl tento poměr pozitivní pro Snipery, a tak se na konci zápasu mohli těšit z celkem přesvědčivé výhry 11:5.

Sestava:

Kňava - Málek J.(0+1), Chapčák (0+1), Střelec, Sigmund Bruno -Blažek (1+4), Janata (2+3), Pazderník (7+1), Sigmund Pe. (1+0), Kuželka (0+1), Vošický.

Sklo Bohemia Světlá n/S - Snipers Třebíč B 1:12 (1:1)(0:4)(0:7)

Ačkoliv to podle výsledku příliš nevypadá, Snipeři se museli zejména v první třetině poprat se špatnou formou a tempem, které nasadili do úvodu utkání. Postupem času ovšem zvyšovali obrátky, a nakonec se jejich herní převaha projevila i na výsledném skóre, jenž je ovšem ovlivněno i přístupem soupeře k poslední třetině, do které nastoupil prakticky odevzdaně. Na rozdíl od prvního zápasu, převzala vůdčí roli pětka mladíků, která ukázala svůj potenciál a nechala zapomenout na nepřesvědčivý výkon z úvodu dne.

Sestava:

Pokorný - Málek J.(0+1), Chapčák (1+0), Střelec (1+0), Sigmund Bruno (0+2) - Blažek (2+1), Janata (0+1), Pazderník (2+3), Sigmund Pe. (2+1), Kuželka (2+1), Vošický (2+1).

Snipeři v 7. a 8. kole neporaženi

Zápasy 7. a 8. kola B týmu Snipers se konaly na SH města Třebíč v sobotu 8. 11. 2014. Snipeři se opět utkali s týmy TJ Spartak Třebíč a Sabots Jihlava, se kterými již odehráli utkání v rámci 1. a 2. kola soutěže. I přesto, že Snipeři úvodní duely zvládli na výbornou a odnesli si z nich 6 bodů, byli si vědomi toho, že je čekají opět dvě těžká utkání.

B tým mužů porazil prvního a prohrál s posledním

Zápasy 5. a 6. kola B týmu Snipers se konaly na SH ZŠ Horka-Domky v neděli 19. 10. 2014. Soupeři Sniperů byly týmy do té doby poslední Přibyslavi a první Jihlavy Shooters. V prvním utkání se očekával suverénní výkon Sniperů zakončený jasným vítězstvím nad dosud se trápící Přibyslaví, kdežto v zápase druhém to mělo být o poznání těžší.

Béčko vstoupilo do sezóny na 100 %

Sezóna 2014/2015 začala pro B tým Snipers v neděli 21. 9. 2014 domácím turnajem na Sportovní hale Města Třebíče. Snipery čekal neoblíbený celek TJ Spartak Třebíč, který byl po výsledcích v minulé sezóně pasován do role favorita. V druhém utkání se pak béčko postavilo proti týmu Sabots Jihlava, se kterým mělo v loňské sezóně vyrovnanou bilanci. Milým překvapením byl i fakt, že se vracejícímu hrajícímu trenérovi Michalu Pazderníkovi podařilo sestavit na turnaj dvě kompletní pětky, ač doplněné o Štěpána Samuela, Dominika Střelce (junioři), Petra Štěpánka, Pavla Hlouška a Petra Brestovského (všichni tři A tým).

Trenérská změna u B týmu.

Po odstoupení trenéra Petra Klimeše st. od B týmu mužů, byl pověřen do konce sezóny trénováním Michal Pazderník, který se pokusí společně s asistentem Josefem Pařízkem zachovat 3.ligu i pro příští ročník.

„Béčku“ Snipers se stále lepí smůla na hole

alt

V sobotu 6.1. 2013 se třebíčští „béčkaři“ rozjeli k zápasům druhé poloviny soutěže 3. ligy mužů do Havlíčkova Brodu. Cíl byl konečně bodovat naplno a přiblížit se tak místům v tabulce, které zajišťují setrvání v této soutěži.

Poloviční úspěch v poslepované sestavě!!!

Dne 13.11. se B-tým Sniperů vydal na zápasy do Ledče nad Sázavou, aby změřil své síly s Přibyslaví a Jindřichovým Hradcem. Snipeři již od počátku měli problémy s hráči a nakonec mohli být rádi, že vyjeli v 7 hráčích do pole a jedním brankářem.

Snipers Třebíč B – Juvenis Přibyslav 10:5(2:2,4:2,4:1)

První zápas pro Snipery nezačal vůbec dobře, když už po 8 minutách prohrávali 2:0 a mohli poděkovat pouze brankáři Brestovskému, že neměli ještě větší manko. Pak ovšem nastal velký obrat Sniperů. Nejprve snížil Dlabač a o minutu později srovnal ranou z dálky Jelínek. Druhou třetinu začali gólově opět hráči z Přibyslavi, ale poté už se trefovali pouze Snipeři, když nejprve srovnal Štveráček. Následně poprvé do vedení poslal střelce z Třebíče Dlabač následovaný Tkaným a smrtící 4 minuty završil hattrickem po krásné kombinaci se Štveráčkem opět Dlabač. Přibyslav v závěru třetiny vstřelila kontaktní gól a do třetí třetiny bylo zaděláno na drama. To ale Třebíčska parta nedopustila, naopak jakoby stále ještě neměla dost. Nejprve druhým gólem v zápase rozvlnil síť Jelínek. Následně ho napodobil mordou pod břevno Málek. Další povedenou akci završil po parádní nahrávce Jelínka Dlabač a finální podobu výsledku dal Jelínek, který si tím pádem také užíval hattrick. Všichni hráči kromě Cejpka a Vágnera tedy zaznamenali alespoň jeden bod. Nutno ovšem podotknout, že i tito hráči by si alespoň jeden bod za svůj výkon určitě zasloužili. Velice atraktivní utkání plné krásných gólů tedy skončilo jednoznačným výsledkem pro Třebíčskou rezervu.

FBC Jindřichův Hradec – Snipers Třebíč B 6:1(4:1,1:0,1:0)

V druhém zápase měli Snipeři již poněkud obtížnějšího soupeře, který okupuje přední pozice tabulky. Od začátku bylo vidět kdo má víc sil a kdo je pánem na hřišti. Zatímco Třebíč hrozila pouze z brejků, její soupeř držel balónek a měl tlak. Snipery bránil osobní obranou a s tím se borci z Třebíče nedokázali vypořádat a brzo prohrávali 4:0. Ke konci třetiny však Vágner vypíchl rozehrávku soupeře a s chladnou hlavou poslal míček k tyči. To však bylo všechno, co Třebíč v zápase dokázala. Další třetiny se nesly opět v duchu obléhání Třebíčské svatyně a skvělý Brestovský nedopustil větší gólový příděl. Ale ani on nakonec nedokázal zabránit zcela suverénnímu vítězství Hradce 6:1.