Béčko odstartovalo sezonu

Tak už i mužská "rezerva" má za sebou první boje v Lize Vysočiny mužů.

V sobotu zajížděl tým složený z kmenových hráčů béčka, juniorů a hráčů z A týmu Janatou s Pokorným do Třeště, kde jim v cestě za šesti body stáli hráči z SK Juvenis Přibyslav a Sklo Bohemia Světlá n/S.

Snipers Třebíč B - SK Juvenis Přibyslav 11:5 (4:3)(2:1)(5:1)

Zápas se nesl v duchu střelecké formy legendy Pazderníka a problémů v zakončení "juniorské" lajny. Zatímco první, zkušenější, pětka proměňovala většinu šancí, které si vytvořila, druhá pětka se nemohla zbavit střelecké smůly, a naopak inkasovala. Naštěstí byl tento poměr pozitivní pro Snipery, a tak se na konci zápasu mohli těšit z celkem přesvědčivé výhry 11:5.

Sestava:

Kňava - Málek J.(0+1), Chapčák (0+1), Střelec, Sigmund Bruno -Blažek (1+4), Janata (2+3), Pazderník (7+1), Sigmund Pe. (1+0), Kuželka (0+1), Vošický.

Sklo Bohemia Světlá n/S - Snipers Třebíč B 1:12 (1:1)(0:4)(0:7)

Ačkoliv to podle výsledku příliš nevypadá, Snipeři se museli zejména v první třetině poprat se špatnou formou a tempem, které nasadili do úvodu utkání. Postupem času ovšem zvyšovali obrátky, a nakonec se jejich herní převaha projevila i na výsledném skóre, jenž je ovšem ovlivněno i přístupem soupeře k poslední třetině, do které nastoupil prakticky odevzdaně. Na rozdíl od prvního zápasu, převzala vůdčí roli pětka mladíků, která ukázala svůj potenciál a nechala zapomenout na nepřesvědčivý výkon z úvodu dne.

Sestava:

Pokorný - Málek J.(0+1), Chapčák (1+0), Střelec (1+0), Sigmund Bruno (0+2) - Blažek (2+1), Janata (0+1), Pazderník (2+3), Sigmund Pe. (2+1), Kuželka (2+1), Vošický (2+1).

Snipeři v 7. a 8. kole neporaženi

Zápasy 7. a 8. kola B týmu Snipers se konaly na SH města Třebíč v sobotu 8. 11. 2014. Snipeři se opět utkali s týmy TJ Spartak Třebíč a Sabots Jihlava, se kterými již odehráli utkání v rámci 1. a 2. kola soutěže. I přesto, že Snipeři úvodní duely zvládli na výbornou a odnesli si z nich 6 bodů, byli si vědomi toho, že je čekají opět dvě těžká utkání.

B tým mužů porazil prvního a prohrál s posledním

Zápasy 5. a 6. kola B týmu Snipers se konaly na SH ZŠ Horka-Domky v neděli 19. 10. 2014. Soupeři Sniperů byly týmy do té doby poslední Přibyslavi a první Jihlavy Shooters. V prvním utkání se očekával suverénní výkon Sniperů zakončený jasným vítězstvím nad dosud se trápící Přibyslaví, kdežto v zápase druhém to mělo být o poznání těžší.

Béčko vstoupilo do sezóny na 100 %

Sezóna 2014/2015 začala pro B tým Snipers v neděli 21. 9. 2014 domácím turnajem na Sportovní hale Města Třebíče. Snipery čekal neoblíbený celek TJ Spartak Třebíč, který byl po výsledcích v minulé sezóně pasován do role favorita. V druhém utkání se pak béčko postavilo proti týmu Sabots Jihlava, se kterým mělo v loňské sezóně vyrovnanou bilanci. Milým překvapením byl i fakt, že se vracejícímu hrajícímu trenérovi Michalu Pazderníkovi podařilo sestavit na turnaj dvě kompletní pětky, ač doplněné o Štěpána Samuela, Dominika Střelce (junioři), Petra Štěpánka, Pavla Hlouška a Petra Brestovského (všichni tři A tým).

Trenérská změna u B týmu.

Po odstoupení trenéra Petra Klimeše st. od B týmu mužů, byl pověřen do konce sezóny trénováním Michal Pazderník, který se pokusí společně s asistentem Josefem Pařízkem zachovat 3.ligu i pro příští ročník.

„Béčku“ Snipers se stále lepí smůla na hole

alt

V sobotu 6.1. 2013 se třebíčští „béčkaři“ rozjeli k zápasům druhé poloviny soutěže 3. ligy mužů do Havlíčkova Brodu. Cíl byl konečně bodovat naplno a přiblížit se tak místům v tabulce, které zajišťují setrvání v této soutěži.

Poloviční úspěch v poslepované sestavě!!!

Dne 13.11. se B-tým Sniperů vydal na zápasy do Ledče nad Sázavou, aby změřil své síly s Přibyslaví a Jindřichovým Hradcem. Snipeři již od počátku měli problémy s hráči a nakonec mohli být rádi, že vyjeli v 7 hráčích do pole a jedním brankářem.

Snipers Třebíč B – Juvenis Přibyslav 10:5(2:2,4:2,4:1)

První zápas pro Snipery nezačal vůbec dobře, když už po 8 minutách prohrávali 2:0 a mohli poděkovat pouze brankáři Brestovskému, že neměli ještě větší manko. Pak ovšem nastal velký obrat Sniperů. Nejprve snížil Dlabač a o minutu později srovnal ranou z dálky Jelínek. Druhou třetinu začali gólově opět hráči z Přibyslavi, ale poté už se trefovali pouze Snipeři, když nejprve srovnal Štveráček. Následně poprvé do vedení poslal střelce z Třebíče Dlabač následovaný Tkaným a smrtící 4 minuty završil hattrickem po krásné kombinaci se Štveráčkem opět Dlabač. Přibyslav v závěru třetiny vstřelila kontaktní gól a do třetí třetiny bylo zaděláno na drama. To ale Třebíčska parta nedopustila, naopak jakoby stále ještě neměla dost. Nejprve druhým gólem v zápase rozvlnil síť Jelínek. Následně ho napodobil mordou pod břevno Málek. Další povedenou akci završil po parádní nahrávce Jelínka Dlabač a finální podobu výsledku dal Jelínek, který si tím pádem také užíval hattrick. Všichni hráči kromě Cejpka a Vágnera tedy zaznamenali alespoň jeden bod. Nutno ovšem podotknout, že i tito hráči by si alespoň jeden bod za svůj výkon určitě zasloužili. Velice atraktivní utkání plné krásných gólů tedy skončilo jednoznačným výsledkem pro Třebíčskou rezervu.

FBC Jindřichův Hradec – Snipers Třebíč B 6:1(4:1,1:0,1:0)

V druhém zápase měli Snipeři již poněkud obtížnějšího soupeře, který okupuje přední pozice tabulky. Od začátku bylo vidět kdo má víc sil a kdo je pánem na hřišti. Zatímco Třebíč hrozila pouze z brejků, její soupeř držel balónek a měl tlak. Snipery bránil osobní obranou a s tím se borci z Třebíče nedokázali vypořádat a brzo prohrávali 4:0. Ke konci třetiny však Vágner vypíchl rozehrávku soupeře a s chladnou hlavou poslal míček k tyči. To však bylo všechno, co Třebíč v zápase dokázala. Další třetiny se nesly opět v duchu obléhání Třebíčské svatyně a skvělý Brestovský nedopustil větší gólový příděl. Ale ani on nakonec nedokázal zabránit zcela suverénnímu vítězství Hradce 6:1.

Mužská rezerva poprvé s plým počtem bodů!!!

V sobotu 26.listopadu 20011 zajížděli k dalším zápasů muži B týmu do nedaleké Třeště, kde se utkali s dvěma odlišnými týmy. Zatímco Třeboň se krčí u dna, Zhoř bojuje o příčky nejvyšší. Naši muži zvládli oba zápasy a poprvé v sezóně tak brali plný počet bodů.