Na závěr opět tuhý boj před skvělou návštěvou a tentokrát hořkým koncem pro Snipery

CTVRTFINAL3 1

Snipers Třebíč - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 3:4 (0:1; 3:1; 0:2)

Nedělní utkání začalo opět za obrovského nasazení všech hráčů, ale tentokrát v poněkud jiném tempu i stylu. Brněnští si nyní velmi dobře hlídali vlastní obranné pásmo a velmi zřídka pouštěli snipery do vyloženě gólových pozic. Sami navíc dokázali využít jednu ze dvou nabídnutých vyloučení a ujali se vedení 1:0.

Druhá třetina byla velmi rozkouskovaná neustálými souboji a spornými rozhodnutími rozhodčích, kterým se v této třetině zápas poněkud vymkl z rukou. Tato hra však očividně více vyhovovala třebíčským sniperům, když se jim v rozmezí 18 vteřin podařilo vstřelit dvě branky a otočit skóre. Brno dokázalo i vyrovnat, ale domácí Blažek znovu přesunul vedení na stranu Třebíče.

Třetí třetinu však daleko lépe odehrál tým z Brna, který nejprve vyrovnal po chybě v obraně Třebíče a 6 minut před koncem třetiny naneštěstí přesunul vedení na svoji stranu. Snipeři ještě zkusili hru bez brankáře, ale zkušené Brno si již vítězství vzít nenechalo a postoupilo do semifinále Národní ligy. Snipers tak končí stejně jako loni ve čtvrtfinále, kde však sehráli 4 velmi vyrovnané zápasy a rozhodně se nemají za co stydět.

Za zmínku též stojí divácká návštěva, která se oba dva dny vyšplhala k 200 divákům a mohutně hnala Třebíč za vítězstvím. Za toto fandění jim patří velký dík!

Komentář trenéra Snipers Třebíč Michala Pazderníka: „Série byla velice vyrovnaná. Rozhodovali maličkosti a koncentrovanost. Děkujeme fanouškům za přízeň v celé sezóně a za vysokou návštěvnost a atmosféru v play-off. Soupeři děkujeme za nové zkušenosti s vyrovnanými a vypjatými zápasy a přeji hodně štěstí do dalších kol."

Komentář trenéra Sokol Brno I EMKOCase Gullivers Jiřího Boreckého: „Kromě druhého utkání extrémně vyrovnaná série, kterou jsme si za předvedený výkon zasloužili vyhrát. Dnes jsme hráli určitě lépe než včera, ale nebyli jsme se dlouho schopni výrazněji střelecky prosadit. Utkání rozhodlo i to, že naši hráči neřešili věci kolem a soustředili se jen a jen na svůj výkon. Mrzí mě trochu dnešní zbytečně vyhrocená atmosféra. Děkuji soupeři za sérii a rozhodčím za dnešní utkání."

Sestava Snipers Třebíč: Bazala (Brestovský) – D.Salák (1gól +0 asistencí), Vlach (1+1), Štveráček, Sýkora (0+1), Mátl, Papoušek, Žák, Picmaus, Pospíšil, Blažek (1+0), Janata, Kuželka, Furdan, Macálka, A.Krejčí (0+1)

Trenér: Michal Pazderník.

rozhodčí:Jan Saňka – Jan Trávníček;       vyloučení: 3 : 0;       využití: 0:1;              diváků: 201;   zásahy brankářů: Jan Bazala 29 - Martin Zapletálek 28

Nejlepší hráči: Milan Picmaus – Michal Házy