Ve čtvrtfinále play-off Národní ligy-východ Snipeři proti Gulliverům

ctvrtplayoffDo čtvrtfinálové série play-off, hrané na tři vítězné zápasy, si třebíčské Snipery vybrali brněnští Gulliveři. Úvodní dvě utkání se odehrají v Brně (SH VUT CESA Brno 1) v sobotu 3.3.2018 od 16:00 hodin a v neděli 4.3.2018 od 17:00 hodin. Třetí zápas pořádají Snipeři a je na programu v sobotu 10.3.2018 od 18:00 hod. Případné čtvrté utkání se odehraje také v Třebíči v neděli 11.3.2018 od 17:30 hod. Obě třebíčská utkání se odehrají ve SH města Třebíč na Hájku. Případné páté, rozhodující utkání se uskuteční v Brně ve středu 14.3.2018 od 18:15 hod

V základní části soutěže měli v soubojích se Snipery vždy navrch Gulliveři. V utkání na brněnské půdě rozhodli domácí o svém vítězství 4:3 ve třetí třetině. Také v třebíčském zápase Snipeři i přes vedení 4:2 v polovině utkání, toto v závěru ztratili a odešli poraženi 4:5 po prodloužení. Série tedy slibuje vyrovnaná, bojovná utkání tak jak se na play-off sluší a patří. Zveme všechny fanoušky dobrého florbalu. Přijďte Snipery podpořit!!!