Muži hladce postoupili do 3. kola poháru České pojišťovny

Ambiciózní soupeř SK Jihlava přivítal v sobotu 1. 9. 2018 Snipery na domácím hřišti, aby bojoval o postup do třetího kola poháru České pojišťovny. To ale Snipeři rázně odmítli a po výsledku 1:7 právě oni postupují v poháru dál.

Reklama na florbal = první bod pro Snipery

CTVRTFINAL 2 1

Snipers Třebíč - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 7:6pn (2:2; 3:2; 1:2, 0:0)

V sobotu 10.3. se v Třebíči odehrál třetí zápas čtvrtfinálové série play-off Národní ligy mezi domácí Třebíčí a Sokol Brno I EMKOCase Gullivers, ve kterém domácí Snipeři odvraceli třetí porážku v řadě a tím pádem i vyřazení z celého play-off.

Na druhé utkání musí Snipeři co nejrychleji zapomenout!

CTVRTFINAL 2 0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Snipers Třebíč   9:1 (2:0; 4:1; 3:0)

Také ke druhému čtvrtfinálovému měření sil cestovali Snipeři odhodláni porvat se o výsledek a to co se nepovedlo v sobotu, chtěli dokázat v neděli. S maximálním nasazením a zodpovědným přístupem to nebylo nemožné…

První zápas čtvrtfinálové série ztratili Snipeři v prodloužení

CTVRTFINAL 1 0

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - Snipers Třebíč    5:4p (2:1; 1:3; 1:0, 1:0)

K úvodnímu utkání čtvrtfinálové série zajížděli Snipeři do Brna s cílem prolomit nepříznivou bilanci s brněnskými sokolskými Gullivery a získat na svou stranu výhodu prvního vítězného zápasu.

Ve čtvrtfinále play-off Národní ligy-východ Snipeři proti Gulliverům

 ctvrtplayoffDo čtvrtfinálové série play-off, hrané na tři vítězné zápasy, si třebíčské Snipery vybrali brněnští Gulliveři. Úvodní dvě utkání se odehrají v Brně (SH VUT CESA Brno 1) v sobotu 3.3.2018 od 16:00 hodin a v neděli 4.3.2018 od 17:00 hodin. Třetí zápas pořádají Snipeři a je na programu v sobotu 10.3.2018 od 18:00 hod. Případné čtvrté utkání se odehraje také v Třebíči v neděli 11.3.2018 od 17:30 hod. Obě třebíčská utkání se odehrají ve SH města Třebíč na Hájku. Případné páté, rozhodující utkání se uskuteční v Brně ve středu 14.3.2018 od 18:15 hod

V posledním kole základní části NL zbytečná, ale zasloužená prohra

Snipers Třebíč – FBK Vikings Kopřivnice    6:9 (3:2; 1:2; 2:5)

Závěrečné utkání základní části soutěže už mělo rozhodnout jen o tom, ze kterého místa tabulky půjdou oba celky do vyřazovacího play-off. Zatímco domácí Snipeři se z aktuální 6. příčky mohli posunout, nebo propadnout o max. 1 místo, hostující Vikingové si při určitých okolnostech mohli ze 4. pozice polepšit až na 2., či 3. místo, zaručující možnost volby soupeře pro čtvrtfinále play-off.

Play-off se stalo jistotou. Kdo si troufne vyzvat Snipery v 1.kole?

WEB TELSnipers Třebíč – FK Orel Telnice    8:6 (1:1; 3:4; 4:1)

K předposlednímu kolu základní časti Národní florbalové ligy východ přiletěli do Třebíče Orli z Telnice, nováček letošní sezóny. Nicméně označení "nováček" bylo jaksi zavádějící vzhledem k dosavadním výkonům. Telnice byla po dvaceti utkáních, v nichž dokázala hned třináctkrát naplno bodovat, na druhé příčce a na třebíčskou půdu přijížděla jako papírový favorit. Na druhé straně, momentálně šestí, Snipers hráli o předčasnou jistotu postupu do play off, jelikož pevná postupová hranice za osmým místem ve velmi vyrovnané tabulce stále nebyla stanovena.

Pouhý bod… Bude stačit?

 

bláža100Útočník Sniperů Ondřej Blažek převzal před utkáním klubovou plaketu za 100 odehraných ligových utkání v A týmu Snipers Třebíč.

Snipers Třebíč – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers    4:5p (2:1; 2:2; 0:1; 0:1)

V rámci 20. kola Národní ligy přicestoval do Třebíče pro Snipery neoblíbený soupeř a sousední tým tabulky Sokol Brno I EMKOCase Gullivers.

Výrazný krok správným směrem

webzdar1ilustrační foto

Snipers Třebíč – Hippos Žďár n/S.    6:4 (2:1; 1:1; 3:2)

V utkání 19.kola Národní ligy šlo třebíčským Sniperům o hodně. Do konce základní části zbývaly před domácím utkáním se žďárskými hrochy poslední čtyři kola a Snipeři na sedmém místě tabulky byli se svým soupeřem na místě osmém bodově srovnáni na 27 bodech. A pouhé tři body od devátého místa. Karty tedy byly vyloženy jasně: kdo zvítězí, velice se přiblíží play-off…