Domácí premiéra se Sniperům nepovedla

2nachod

Snipers Třebíč - Florbal Primátor Náchod 4:8 (2:4; 1:1; 1:3)

V sobotu 23. 9. se v Třebíči opět střetly týmy, které spolu dlouhou dobu bojovaly v Divizi. Nováček Národní ligy z Náchoda byl tentokrát připraven lépe a z Třebíče si odvezl 3 body po výhře 8:4.

Snipeři si smlsli na Aligátorech.

FBC ALIGATORS kLOBOUKY - SNIPERS TŘEBÍČ

6 : 10 (2:2; 2:3; 2:5)

Ve 21. kole Národní ligy – Východ cestovala Třebíč do Rousínova, aby se zde utkala s domácími Klobouky. Oba týmy už měly jistotu play-off a proto měli Snipers za cíl vyzkoušet si nejrůznější kombinace a herní situace právě do vyřazovacích bojů.

Domácí prostředí Sniperům stále nesvědčí

web gull

Snipers Třebíč -  SOKOL BRNO I EMKOCASE GULLIVERS

2:4 (1:0; 1:1; 0:3)

První zápas v novém kalendářním roce odehráli Snipeři ve své domácí hale, kde se jim letos příliš nedaří. Přijelo nedaleké Brno, se kterým měla Třebíč nevyřízené účty z předešlého zápasu z podzimu.

Snipeři se v Havířově postarali o překvapení kola

WEBHAVIROV

TJ Slovan Havířov   -   Snipers Třebíč   8:11 (5:4; 3:3; 0:4)

 

Třebíčští florbalisté v rámci 14. kola Národní ligy cestovali do dalekého Havířova, aby zde změřili síly s domácím Slovanem. Protože nemoc, zranění a jiné okolnosti nedovolily odcestovat devítce hráčů, šli Snipeři bez kostry týmu do zápasu jako jednoznačný outsider. Bylo jasné, že jestli chtějí uspět, musí si pohlídat především extraligovou legendu Petra Skácela.

Sniperům se doma nedaří

webpetrovice

Snipers Třebíč   -   Z.F.K. Petrovice   4:6 (2:2; 1:2; 1:2)

Snipeři v první domácí odvetě přivítali na palubovce SH města Třebíč soupeře z Petrovic, které dokázali v prvním vzájemném zápase na jejich hřišti porazit.

Snipeři opět ochutnali chuť vítězství

bystrice711

ASK Bystřice nad Pernštejnem   -   Snipers Třebíč   7:11 (2:5; 2:3; 3:3)

V rámci 12. Kola Národní ligy vyrazili Snipers Třebíč do Bystřice nad Pernštejnem, kde chtěli odčinit nepovedené utkání s Klobouky a vzdálit se svému soupeři na rozdíl 8 bodů.

Po nevýrazném výkonu zasloužená prohra v Horní Suché

websucha

FBK Horní Suchá - Snipers Třebíč   9:4 (5:0; 1:1; 3:3)

K předposlednímu zápasu první poloviny soutěže odcestovala Třebíč k soupeři, kterého dobře zná ze soubojů play up, kdy Horní Suchá nakonec postupovou fázi ovládla a vyhrála 3:1 na zápasy. Proto i hráči byli trenéry upozorňováni na všechny silné stránky domácích.

Po závěrečném obratu další výhra pro Snipers

webkoprivnice

Snipers Třebíč - FBC Vikings Kopřivnice 6:5 (0:2, 2:1, 4:2)

 Pro sobotní zápas mohli Snipeři opět počítat s navrátivším se Mátlem, ovšem nemoc vyřadila Pavla Štěpánka, jehož spolupráce s bratrem znamenala za poslední tři zápasy 11 gólů… Kopřivničtí dorazili v pouhých 9 lidech do pole, což se mohlo zdát jako nevýhoda, ovšem od prvních okamžiků tomu bylo spíše naopak.