A tým Sniperů na dně tabulky

Aligators Klobouky Teamstore.cz - Snipers Třebíč 9:5 ( 2:2, 3:2, 4:1 )

V rámci 11. kola Národní ligy Východ cestoval tým Snipers Třebíč do Křenovic, kde se utkal s „domácím“ týmem Aligators Klobouky. Po velice nadějném úvodu sezóny se třebíčským florbalistům už vůbec nedaří a domácí tým, soused ve spodní polovině tabulky měl být tím soupeřem, na kterém se Snipeři opět chytí a pokusí se uniknout z nebezpečných spodních vod Národní ligy.

Začátek byl ze strany Snipers nervózní a nutno přiznat, že více ze hry měli spíš hráči z Klobouků. Odměnou jim byl první gól, na který však dokázal záhy odpovědět Tomáš Sýkora. Radost ale vydržela pouze chvíli, když se Aligátoři opět dostali do vedení. Za další dvě minuty ovšem Dlabač vystihl soupeřovu rozehrávku a srovnal na 2:2.

Druhá třetina měla podobný start, jako první, přičemž si ale Aligátoři vypracovali dokonce dvojbrankové vedení. Na to dokázal zareagovat Halama, avšak díky obrovské chybě v rozehrávce Sniperů se Klobouky dostaly opět do trháku. Ke konci třetiny ještě náskok domácích dokázal snížit dobře hrající Mátl.

Závěrečná část utkání začala značně netaktickou hrou Sniperů, kteří se navzdory přestávkovým pokynům trenéra zbytečně hnali dopředu a dělali obrovské chyby v rozehrávce a následně v obranné fázi. A domácí nabízenými šancemi nepohrdli, a trestali. Opět odskočili, tentokrát již do tří brankového vedení, a když už se podařilo Sniperům snížit, tak přišla opět neuvěřitelná hrubka, která dostala Klobouky do trháku, který už nepustily.

V příštím, dvanáctém kole, které otvírá druhou polovinu základní části soutěže, zajíždí Snipeři na Slovácko do Hluku, kde se v  neděli 1.12.2019 od 16:30hod. střetnou s týmem FBK Spartak Hluk, pokusí konečně bodovat a přerušit hodně špatnou sérii proher.

Komentář trenéra Snipers Třebíč Michala Pazderníka: O výsledku zápasu rozhodla 3. třetina, ve které jsme úplně vypadli z koncentrace a kupili chybu za chybou. Domácí toho dokázali využít. Děkuji soupeři za utkání.

Branky (asistence) Snipers:12. Sýkora (Mátl), 15. Dlabač (-), 31. Halama (Homolka), 40. Mátl (Halama), 52. Malich (Mátl)

Sestava Snipers Třebíč: Brestovský (Daňhel) – Rezek, Machálek, Blaha, Homolka, Svoboda, Picmaus, Štveráček – Sýkora, Mátl, Halama, Dlabač, Hobza, Malich, Benáček,

rozhodčí: Michal Havelka, Adam Hollósy

vyloučení: 2 : 1     využití: 0 : 1;

střely na branku: 35:27