Ve Valticích postup do 3.kola poháru

TJ Sokol Lanžhot - Snipers Třebíč 2:10 ( 1:4, 0:3, 1:3 )

Vstup do pohárových soutěží třebíčským Sniperům příliš nevyšel. Modrobílý papírový favorit postupoval v 1.kole až ze třetího místa základní skupiny N, což podle pavouka znamenalo střet v 2. kole s vítězem skupiny L. Tím se stal TJ Sokol Lanžhot hrající regionální ligu mužů na jihu Moravy v domovské hale v hlavního města vína  - Valticích.

Sestava Třebíče složená jak z opor A týmu, tak hráčů rezervy, byla ještě doplněna o nadějné juniory. Kostrbatě vyhlížející soupiska se však v žádném případě nepodepsala na výkonu třebíčských pušek. Díky zodpovědné defenzivě a důrazu v soupeřově brankovišti svítilo na tabuli po první třetině příjemných 1:4. Po první přestávce hra polevila na otáčkách a místy se nepěkně přelévala ze strany na stranu. S nehezkým florbalem se lépe popral hostující celek a přidal další tři góly. Do závěrečné dvacetiminutovky se tak vstupovalo s pohodlným náskokem, který přinášel klid na hokejky modrobílých. Hra domácího celku navíc působila už poměrně odevzdaně. Střelecký účet hostí dovršil Kuželka v 57. minutě, který tak kompletoval hattrick, desátou brankou. Domácí pět vteřin před zazněním sirény ještě stihli korigovat na konečných 2:10.

Třebíč tak hladce postupuje do 3. kola, ve kterém se utká s Okříškami.

Sestava Snipers Třebíč:

Brestovský – Štveráček, Svoboda (1gól + 1nahrávka), Mátl (0+1), Šípka – Sýkora, Benáček (1+3), Kuželka (3+1), Kopuletý (1+1), Buchtela (1+0), Kelbler (0+1), Janata (1+1), Pazderník (1+0), Nestrojil (1+0)                 trenéři: Pazderník, Kelbler