Snipeři zahájili sezónu 1.kolem Poháru Českého florbalu

Herní přípravu na nadcházející florbalovou sezónu v 3. nejvyšší soutěži - Národní lize zahájili třebíčští Snipeři 1. kolem poháru, které pořádali Snipeři ve SH ZŠ Horka-Domky na Václavském Náměstí. První kolo se hrálo ve skupině s pěti účastníky, kdy hraje každý s každým a do druhého kola už formou „pavouku“ postupují čtyři.

Třebíčští nastupovali, v době dovolených, v kombinované sestavě a tak měl trenér Michal Pazderník příležitost vyzkoušet schopnosti i u hráčů z juniorky a B týmu.

Pohárová soupiska Sniperů v 1. kole poháru :           

Brankáři : Jan Bazala, Petr Brestovský, Jan Daňhel (J)

Hráči : Petr Štěpánek, Onřej Blažek (B), Zdeněk Nevosad (B), Josef Svoboda, Jan Černý (B), Lukáš Štveráček, Tomáš Sýkora, Adam Benáček (J), Petr Kopuletý (B), Pavel Sigmund (B), Michal Kelbler, Vojtěch Janata, Michal Pazderník (B), Josef Pařízek (B), Kryštof Buchtela (J), Michal Šípka (J)

 

Snipers Třebíč - VSK VUT Brno 6:7 ( 3:1, 2:5, 1:1 )

Do zápasu Snipeři vstoupili s lehkým podceněním soupeře a v první části se jim dařilo a vedli o dva góly. Bohužel se potvrdilo, že zkušební sestava do sezony nebyla dostatečně sehraná, a inkasovali v druhé třetině 5x, což bylo příliš. Protože už nebyli v poslední periodě schopni dát více jak jednu branku, nakonec prohráli. Celkově v zápase selhávali v koncovce a o kvalitní obranné činnosti nemohla být ani řeč. V zápase nejvíce bodoval Petr Štěpánek.

 

MoBu-KC Okříšky - Snipers Třebíč 3:3 ( 1:1, 1:0, 1:2 )

Derby probíhalo vyrovnaně a poměrně ve pohodové atmosféře. Nicméně Okříšky tři minuty do konce vstřelily rozdílovou branku a Snipers potřebovali po nepovedeném prvním zápase bodovat. Tak se vrhli do útoku hned po vhazování a vyšlo to. Vyrovnávací gól vstřelil Štveráček. Konec zápasu už byl hektičtější, protože Okříšky chtěly za každou cenu zvítězit. Nicméně body se dělily.

Snipers Třebíč - FBC SLOVÁCKO 11:3 ( 3:1, 3:1, 5:1 )

Do tohoto zápasu nastoupili dva junioři, kteří byli ještě minulý rok dorostenci. Kryštof Buchtela dokonce vstřelil branku. Navzdory brzkému ránu a ne úplně ideálním minulým zápasům se Sniperům dařilo dobře a kontrolovali celý zápas. Vedli od začátku do konce se slušným náskokem. Slovácku sice chyběl nejlepší střelec turnaje, ale ani on by jim nebyl zřejmě nic platný. Třebíčani totiž hráli svůj nejlepší zápas turnaje a nedali jim šanci.

Orel Bořitov - Snipers Třebíč 6:12 ( 2:2, 1:6, 3:4 )

Do zápasu s Orlem vstoupili Snipers s vidinou druhého místa ve skupině a s faktem, že soupeř hraje nejnižší soutěž. První třetina se ale neodehrávala podle jejich představ. Po chybě v obraně inkasovali lacinou první branku a nadřeli se na srovnání stavu. Prostřední část už byla jiná písnička a rozdíl v kvalitě byl znát. Snipers se utrhli o pět gólů. Poslední třetinu si Třebíčané pohlídali vedení. Neskutečných šest branek vsítil Tomáš Nestrojil.

Snipers nakonec obsadili třetí místo ve skupině a v druhém kole se utkají ve Valticích se Sokolem Lanžhot v neděli 1. 9. 2019.

Nemáte práva potřebná pro přidání komentáře.