Na Gullivery to prostě Snipeři „neumí“

Snipers Třebíč – Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:8 (1:1; 1:4; 3:3)

V rámci 4.kola Národní ligy, přicestoval do Třebíče tým Gullivers Brno, který patří mezi méně oblíbené soupeře třebíčských Sniperů. Ještě ani jednou se nepodařilo týmu z Vysočiny zvítězit v základní hrací době.

Zápas, který sliboval opatrnou taktickou bitvu, začal opatrnou první třetinou, ve které se nejprve Brno ujalo vedení, ale Třebíč dokázala díky spolupráci Vlacha s Furdanem bleskurychle odpovědět.

Druhá část přinesla černých 10 minut Třebíče, během kterých Brno potrestalo téměř každou individuální chybu v rozehrávce Sniperů a šlo do šaten za vedení 4:2.

Ve třetí třetině byli Snipeři nuceni otevřít svoji hru a Brno toho zkušeně využívalo a trestalo byť jen malé chyby v obraně domácích. Snipeři pak už jen korigovali výsledek brankami v závěru utkání a prodloužili nelichotivou sérii s Brnem.

Komentář trenéra Snipers Třebíč Petra Klimeše ml.:"Viděli jsme vyrovnané utkání s opatrným začátkem. Rozdíl byl v proměňování šancí a aktivitě kolem branek. Pokud najdeme střelecké schopnosti, tak máme šanci vyhrávat."

Branky (asistence) Snipers:09:42 Štefan Furdan (Lukáš Vlach), 30:16 Josef Svoboda (Štefan Furdan), 50:26 Štefan Furdan (Tomáš Sýkora), 57:01 Lukáš Vlach (Matěj Kuželka), 57:50 Štefan Furdan (Jaroslav Dlabač)

Sestava Snipers Třebíč: Štos (Brestovský) – Štveráček, Furdan, Svoboda, Mátl – Tzimas, Macálka, Vlach, Sýkora, Dlabač, Blažek, Kuželka

rozhodčí: Lukáš Ležák, Martin Ležák       vyloučení: 3:4;       využití: 2:1; diváků: 47;