Snipeři zahájili novou sezónu Národní ligy prohrou

Hippos Žďár n/S. - Snipers Třebíč 6:4 (2:1, 1:1, 0:2)

V sobotu 8.9. odstartoval pro Snipery ve Žďáru nad Sázavou nový ročník Národní ligy. Třebíčští sem cestovali, aby změřili své síly s domácím Hipposem.

Snipeři vstupovali do utkání s cílem udávat tempo hry. Tato taktika se jim i dařila, avšak byl to Žďár, který se po chytře tečované střele ujal vedení. Třebíčští přidali na obrátkách a odměnou jim bylo brzké vyrovnání, nicméně další nepozornost měla za následek odchod do kabin za stavu 2:1 pro domácí.

Druhou třetinu začali Snipeři nepříliš přesvědčivě, když se nechali zbytečně vyloučit. Nicméně díky chytré hře v oslabení dokázali vstřelit branku a srovnat na 2:2. Celé třetina měla stejný průběh, jako předchozí a v posledních minutách přišla rychlá akce domácích, která opět znamenala jednobrankové vedení.

Ve třetí třetině se pochopitelně očekával zvýšený tlak Snipers, ale místo obávaného „zámku“ přišla pouze křeč hostů a další branka v jejich síti. Dvojbrankové vedení se už Třebíči dohánělo těžko a vždy, když přišlo snížení, přišla i odpověď od Hipposu. Závěr už byl pouze vrcholem křečovitého tlaku a konečné skóre vyznělo jednoznačně pro Hippos 6:4.

K dalšímu utkání nastoupí třebíčští Snipeři v sobotu 15.9.2018 od 18:00hod v domácím prostření SH města Třebíč na Hájku proti ambicióznímu nováčkovi soutěže FBK Spartak Hluk a pokusí se získat první důležité body.

branky (asistence) Snipers :07:09 Kuželka (Svoboda), 22:12 Picmaus (Papoušek), 46:35 Vlach (Papoušek), 56:26 Dlabač (Janata)

rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 56; zásahy brankářů: Lukáš Kratochvíl 14 - Petr Brestovský 12

Sestava Snipers Třebíč: Brestovský (Štos) – Macálka, Vlach, Štveráček, Mátl, Papoušek, Dlabač, Picmaus, Kelbler, Janata, Blažek, Homolka, Kuželka, Svoboda

Trenér: Michal Pazderník