A tým začíná Národní ligu ve Žďáru nad Sázavou

„A“ tým Snipers Třebíč vstupuje do své třetí sezóny Národní ligy. Po několika utkáních Poháru České pojišťovny, které Sniperům slouží především jako kvalitní příprava odehrají úvodní kolo ročníku 2018/2019 v sobotu 8.9.2018 v 19:00 hod. ve Žďáře nad Sázavou.

Kádr třebíčských florbalistů doznal několika „kosmetických“ změn. Za Snipery letos nebude nastupovat Petr Molák – přestup do Okříšek. Neuvidíte také Martina Žáka, který zkouší štěstí v nejvyšší soutěži v dresu brněnských Bulldogs. Opačným směrem, do modrobílého dresu přichází z Buldoků na střídavý start exhavlíčkobrodský Tomáš Pešek. Stejně tak formou střídavého startu bude vypomáhat, zrovna jako loni, Adam Krejčí ze superligového Znojma. Lukáš Macálka z Hattricku Brno změnil svoje hostování na aktuální přestup a stává se ta k plnokrevným Sniperem. V neposlední řadě je dalším zajímavým příchodem přestup Georgiose Tzimase z brněnských Hornets. „Jorgos“ nepřichází do neznámého prostředí. V minulých letech odehrál v našich barvách několik turnajů (Prague Games, Finsko, Švédsko) a s našimi mladými puškami v „Ačku“ se dobře zná. Věříme, že bude platnou posilou.

Realizační tým A týmu zůstává bezezměny. hlavní trenér Michal Pazderník, asistenti Michal Kelbler, Petr Klimeš, vedoucí týmu Ladislav Bazala. Přejme si, aby celý tým prošel celou sezónou bez větších nepříjemností, a aby letošní ročník NL byl pro Snipery co nejdelší a s vítězným posledním zápasem… ;-). On-line utkání 1.kola se žďárskými Hrochy můžete sledovat zde:

https://online.ceskyflorbal.cz/20182019/online-220551.htm

Nemáte práva potřebná pro přidání komentáře.